هتلهای کیش : هتل مارینا

تا هوا گرم نشده است به کیش سفر کنید. خوشبختانه سایت های معتبر رزرو هتل بسیاری چون پین تا پین وچود دارند که با ارائه ی تخفیف ویژه رزرو هتل در کیش به شما این شانس را می دهند تا هتل مورد نظر خود را با تخفیف های مناسب و قیمت کمتر رزرو کنید.

هتلهای بسیاری در کیش ساخته شده اند که امروز قصد داریم به معرفی هتل مارینا پارک خواهیم پرداخت.

معرفی هتل مارینا پارک کیش

 

 

از  هتلهای کیش که جز برترین های این جزیره محسوب میشود، هتل مارینا است. این هتل پنج ستاره در یکی از بهترین و زباترین مناطق کیش قرار دارد و در زمینی به وسعت 10 هکتار ساخته شده است.
فضای سبز این هتل که به انواع گونه های گیاهی را در کنار آبنماهای بسیار مزین شده است ،در سراسر کیش زبانزد است و آن را از سایر مکانها متمایز ساخته است. کسانی که اقدام به رزرو این هتل میکنند، خواهند دید که در ساحل دو طرف این هتل، سواحل مرجانی و دریای زیبای خلیج فارس خودنمایی میکند و منظره ای بسیار متفاوت را نصیب این هتل کرده است که آن را از سایر هتلهای کیش متمایز ساخته است.

 

هتلهای کیش - هتل مارینا

هتلهای کیش – هتل مارینا

معماری و دکوراسیون بسیار زیبای هتل مارینا در کنار ارائه ی خدمات بسیار مناسب و با کیفیت باعث شده است تا این به یکی از گرانترین هتلهای کیش تبدیل شود. هزینه ی یک شب اقامت در این هتل از شبی 850 هزار تومان آغاز میشود.

 

هتلهای کیش - هتل مارینا

هتلهای کیش – هتل مارینا

از خدماتی که این هتل ارائه میدهد میتوان به ترانسفر رایگان فرودگاهی و استقبال فرودگاهی، صبحانه و نهار بوفه کامل،استخر، سونا و جکوزی اشاره کرد.

همانطور که در بالا گفتیم، با مراجعه به سایت پین تا پین می توانید این هتلها را با تخفیف رزرو کنید. برای رزرو هتل مارینا پارک کیش با تخفیف به لینک زیر مراجعه کنید:

 

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%DA%A9%DB%8C%D8%B4/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9

اردیبهشت 21, 1396 11:37 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط