هتلهای لوکس در مرکز شهر دبی

اشخاصی که به دبی سفر می کنند باید بودجه ی بسیار زیادی برای این سفر در نظر بگیرند تا سفر بدون عیب و نقصی تجربه کنند. در این مطلب قصد نداریم هتلهای ارزان قیمت را برای تور دبی ارزان معرفی کنیم، بلکه به مرکز شهر دبی می رویم، به جایی که لوکس ترین و مجلل ترین هتلهای دبی در آنجا تمرکز یافته اند.

در کل دبی شهری گرانقیمت و لوکس است که سفر به آنجا با هزینه های بسیاری روبه رو است که باید در سفر با تور دبی ارزان خود را برای آنها آماده کنید. به عنوان مثال اگر به مرکز شهر دبی بروید نمی توانید دست در جیب نکنید، چراکه در اینجا با چاذبه هایی روبه رو می شود که هزینه های بالایی به همراه دارند.

Dubai Down Town

مرکز شهر دبی

مرکز شهر یا دان تاون دبی جایی است که زندگی لوکس در آن در جریان است. این قسمت از شهر که خانه ی معروف ترین ساختمان دبی یعنی برج خلیفه است، توریستی ترین بخش دبی است که گردشگران از اقصی نقاط شهر خود را به آنجا می رسانند تا از رقص نور و موزیک لذت ببرند.

در مرکز شهر دبی، معروف ترین مراکز خرید نظیر دبی مال که برندهای مطرح دنیا را گردهم آورده است از گردشگران پذیرایی می کند. به علاوه خانه ی اپرای دبی نیز که یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی شهر است در این منطقه ی اعیان نشین دبی واقع شده است.

علاوه بر این لوکس ترین هتلهای دبی نیز در مرکز شهر یا  Downtown دبی قرار دارند تا این منطقه هیچی از لوکس و اعیانی بودن کم نداشته باشد.

از جمله هتلهای لوکس مرکز شهر دبی باید به هتل آرمانی، هتل ویدا دان تاون، هتل آدرس، هتل پالاس، هتل المنزل و بسیاری دیگر اشاره کرد که اگر به دنبال تور دبی ارزان هستید اصلا نباید سمت آنها بروید. حتی اگر دنبال نرخ ارزان هم نباشید اقامت در این هتلها هزینه ی بسیار زیادی به همراه دارد که باید سلبریتی یا یک تاجر قدرتمند باشید تا بتوانید در آنها اقامت کنید. در ادامه به معرفی دو هتل از هتلهای لوکس در این منطقه می پردازیم:

هتل آرمانی دبی

هتل آرمانی دبی یکی از گرانقیمت ترین هتلهای شهر است که در معروف ترین ساختمان دبی یعنی برج خلیفه واقع شده است. قطعا می توانید حدس بزنید هتلی که در طبقات فوقانی برج خلیفه واقع شده چه قیمتی دارد؟ بله یک شب اقامت در هتل آرمانی حداقل 2 میلیون تومان ناقابل تمام می شود.
اقامت در این هتل با تماشای چشم انداز بی نظیر محله ی محبوب دبی  همراه است که تنها برای ثروتمندان این شانس فراهم خواهد شد. این هتل در فاصله ی اندک از دبی مال و سالن اپرای این شهر قرار گرفته است و نشان می دهد چرا این هتل ایده آل ترین مکان برای اقامت شاهانه است.
اما فضای داخلی هتل آنقدر لوکس و منحصر به فرد طراحی شده است که تصور می کنید در سیاره ای دیگر فرود آمده اید. این هتل که 11 طبقه از برج خلیفه را اشغال کرده است به تمامی امکانات رفاهی و تفریحی که تصورش را بکنید مجهز شده است. خوب برای 2 میلیون تومان باید این همه سنگ تمام بگذارند!

1Armani Hotel Dubai

1Armani Hotel Dubai

2Armani Hotel Dubai

2Armani Hotel Dubai

3Armani Hotel Dubai

3Armani Hotel Dubai

4Armani Hotel Dubai

4Armani Hotel Dubai

هتل ویدا دان تاون دبی

اگر قصد سفری تجاری دارید، با یک میلیون تومان می توانید در هتلی اقامت کنید مخصوص تجار و بازرگانان طراحی و ساخته شده است.
هتل ویدا دان تاون یکی از هتلهای 5 ستاره ی لوکس دبی است که در توریستی ترین بخش شهر یعنی مرکز شهر قرار گرفته است. بنای باشکوه هتل مانند یک قصر مجلل در بلوار محمد بن راشد دبی چون نگینی ارزشمند می درخشد. ساخت بنا با الهام از معماری عربی صورت گرفته و سبب شده بیشتر نظرها را جلب کند.
با اقامت در این هتل با امکانات فوق العاده و بی عیب و نقصی که در فضای مدرن-سنتی هتل فراهم شده است، حس شاهزاده ها نصیب شما می شود. جذاب ترین بخش این هتل استخر روباز آن است که با تختهای مجلل احاطه شده است.
این هتل به کلیه امکانات رفاهی و تفریحی مجهز شده است تا مهمانان لاکچری هتل با نهایت رضایت این مکان رویایی و دور از دسترس را ترک کنند.

1Vida Downtown Dubai

1Vida Downtown Dubai

2Vida Downtown Dubai

2Vida Downtown Dubai

3Vida Downtown Dubai

3Vida Downtown Dubai

4Vida Downtown Dubai

4Vida Downtown Dubai

آذر 12, 1396 12:10 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط