هتلهای قشم هتل آپارتمان کیمیا

حال که فصل گشت و گذار فرا می رسد و شما قصد  سفر به قشم را دارید،  با رزرو آنلاین هتل خیالتان را بابت اقامتگاه خود  راحت کنید. پیش از راهی شدن هتل مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید تا دغدغه ای از این بایت نداشته باشید و سفر آرامی را تجربه کنید. از میان هتلهای قشم به شما هتل آپارتمان 3ستاره کیمیای قشم را توصیه می کنیم. چرا که این هتل نوساز و شیک با سوئیتهای بزرگ و مجهز می تواند اقامت خاطره انگیزی را در جزیره برای شما رقم بزند.

هتل های قشم : هتل آپارتمان 3ستاره کیمیا

هتل آپارتمان کیمیا قشم از مجموعه هتلهای کیمیا است که بسیار مجهز و براساس استانداردهای جهانی ساخته شده است.این مکان اقامتی در شهرک سام و زال در موقعیت خوب و آرام در جزیره قشم واقع شده است.کیمیا بسیار نزدیک به بازار قدیم،مراکز تجاری،آکواریوم و پارک ساحلی زیتون است.به علاوه هتل دارای چشم اندازی زیبا است.

کلیه سوئیتهای کیمیا مجهز و دل باز هستند و برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب هستند.از جمله تجهیزات اتاقها می توان به تلویزیون و کانال های مجازماهواره ،تلفن،اتاق نشیمن مبله با تخت دونفره،صندوق امانات اختصاصی،امکانات رایگان تهیه چای دراتاق،مینی بار(درصورت درخواست)،سشوار و دسترسی به اینترنتWIF اشاره کرد.

هتل آپارتمان کیمیا قشم

هتل آپارتمان کیمیا قشم

هتل آپارتمان کیمیا قشم

هتل آپارتمان کیمیا قشم

 

اسفند 26, 1395 7:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط