هتلهای قشم نزدیک به سیتی سنتر

در همه ی شهر ها، به خصوص آن دسته که از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار هستند، تعداد زیادی هتل وجود دارد. قشم هم جز همین مناطق گردشگر پذیر است. برای همین هتلهای قشم در اطراف همین جاذبه ها پراکنده شده اند. یکی از این جاذبه ها مجتمع تجاری سیتی سنتر قشم است.

سیتی سنتر قشم

سیتی سنتر قشم
این مجتمع در دو فاز 1 و 2 ساخته شده است که توسط یک پل هوایی به یکدیگر وصل شده اند. در این مجتمع 2000 واحد تجاری، اداری و اقامتی وجود دارد. سیتی سنتر در سواجل زیبای خلیج فارس قرار گرفته است و در آن شهربازی، سالن بولینگ و بیلیارد، سینمای چهار بعدب، رستوران و فست فود وجود دارد. از جمله هتلهای قشم که در اطراف این مجتمع قرار گرفته است میتوان به هتل آپارتمان وانیا اشاره کرد.

 

معرفی هتل وانیا قشم

درست است که این هتل آپارتمان را نمیتوان در زمره ی اقامتگاه های لوکس قشم قرار داد، اما می توانید همانند خانه ی خود در آشپزی کنید چرا که آشپزخانه ای بزرگ دارد که امکانات لازم را در اختیارتان قرار می دهد.

این هتل آپارتمان در 4 طبقه ساخته شده است و دارای 9 واحد اقامتی است که به واحد های دو خوابه ۴ و ۵ تخته و سوئیت دو تخته تقسیم می شوند. همچنین در هتل وانیا قشم سرویس ایرانی و فرنگی به صورت جداگانه وجود دارد، در اتاق های آن مبلمان و میز ناهار خوری یخچال تلویزیون چای ساز و .. برای رفاه حال مسافران قرار داده شده است. همچنین می توانید از کافی شاپ هتل نیز استفاده کنید.

هتل وانیا قشم

هتل وانیا قشم

هتل وانیا قشم

هتل وانیا قشم

هتل وانیا قشم

هتل وانیا قشم

 

اردیبهشت 27, 1396 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط