هتلهای شیراز – هتل لوکس پارس

از گذشته های دور بهار شیراز شهرت داشته است. کوچه پس کوچه های شیراز در فصل های گرم سال مملو از عطر دل انگیز بهار نارنج می شود و این علت اصلی سفر به این نقطه از ایران عزیزمان در این فصل است. اما تماشای زمستان شیراز نیز شاید نه بیشتر اما به همان اندازه دیدنی و خیال انگیز خواهد بود. اگر برای زمستان پیش رو به شیراز سفر می کنید، برای رزرو هتل لوکس در شیراز، هتل 5 ستاره ی پارس را توصیه می نماییم.

معرفی هتل پارس شیراز

برای معرفی هتل پارس باید آن را یکی از زیباترین هتل های شیراز و جنوب کشور نامید که در خوش آب و هواترین نقطه ی شیراز در خیابان زند واقع شده است.

از مشخصه های هتل باید به مکان مناسب هتل و دسترسی آسان آن به نقاط گردشگری شیراز اشاره کرد. این هتل فاصله ی زمانی 20 دقیقه ای تا فرودگاه بین المللی شیراز، 45  دقیقه ای تا پرسپولیس، 10 دقیقه ای تا آرامگاه سعدی و مجموعه کریمخانی و 5 دقیقه ای تا آرامگاه حافظ دارد.

هتل پارس دارای اتاق های شیک و دلباز مجهز به تلویزیون ، تلفن، اینترنت وایرلس، ماهواره ، صندوق امانات، نمایش فیلم سینمایی 24 ساعته ، یخچال، دستگاههای برودتی و حرارتی مرکزی همراه با نور پردازی بسیار زیبا است.

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

 

از دیگر امکانات رفاهی این هتل لوکس باید به امکاناتی مانند آرایشگارههای زنانه و مردانه، اینترنت، پارکینگ سرپوشیده، سونا و استخر و سالن ماساژ اشاره کرد.

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

اقامت در هتل زیبای پارس به همراه بهره مندی از انواع غذاهای سنتی و فست فودی و ترشیجات و شیرینیهای سنتی شیرازی که در رستوران هتل ارائه می شوند بسیار مطلوب تر و خاطره انگیزتر می شود.

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

هتلهای شیراز هتل 5ستاره پارس شیراز

آدرس : استان فارس ، شهر شیراز ، خیابان زند ، هتل بین المللی پارس شیراز

آذر 29, 1395 9:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط