هتلهای زنجان آماده ی پذیرایی از مسافران تعطیلات عید فطر

عضو هیات رئیسه جامعه هتل داران کشور گفت: 9 هتل، چهار هتل آپارتمان و 13 مهمانپذیر در سطح استان زنجان آماده ارائه خدمات به مسافران در تعطیلات عید فطر و تابستان است.

هتلهای زنجان
کامیار اسکندریون روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مراکز اقامتی در شهرستان های زنجان، خدابنده، ابهر و خرمدره برای ارائه خدمات به مسافران فعال هستند.
وی ادامه داد: خانه های گردشگری نیز در شهرستان های ماهنشان و سلطانیه وجود دارد که مسافران و گردشگران می توانند در این مراکز نیز اقامت کنند.
عضو هیات رئیسه جامعه هتل داران کشور و رئیس کمیته اسکان و امور رفاهی ستاد خدمات سفر استان زنجان گفت: در شهرستان طارم نیز خانه گردشگر در شهر آببر و مهمانپذیر در روستای شیت این شهرستان فعال و برای مسافران و میهمانان خدمات ارائه می دهند.
اسکندریون تاکید کرد: با توجه به نزدیکی سلطانیه به مرکز استان نیازی به ایجاد هتل در این شهر وجود ندارد.
وی یادآورشد: طی تعطیلات تابستانی تخفیفی در هزینه اسکان هتل ها و مراکز اقامتی و میهمانسراها وجود ندارد و این تخفیف فقط در تاسوعا و عاشورا اعمال می شود.
عضو هیات رئیسه جامعه هتل داران کشور و رئیس کمیته اسکان و امور رفاهی ستاد خدمات سفر استان زنجان گفت: اقامت کنندگان در هتل ها، هتل آپارتمان ها و میهمانپذیرهای این استان در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا مشاهده تخلف مورد را با شماره 09629 سامانه اطلاع رسانی ستاد هماهنگی خدمات سفر برای بررسی اطلاع دهند.

تیر 4, 1396 11:30 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط