هتلهای دو نفره برای سفرهای رومانتیک

در دنیا هتلهای بیشماری وجود دارند که هدفشان خلق فضایی آرام و دوست داشتنی برای مهمانان هتل است که برای تعطیلات و چند روز استراحت به این مکانها پناه می آورند. در این میان از هتلهای دو نفره که تنها میزبان زوجهای عاشق هستند نمی توان گذشت!

در دنیا برخی هتلها خاص و منحصر به فرد هستند و مهمانان ویژه ای دارند. ظاهرا هتلداران در میدان رقابت سعی می کنند با ارائه ی خدمات فوق العاده در فضایی منحصر به فرد، رضایت مهمانانشان را بیشتر جلب کرده و به شهرت برسند.

یکی از هتلهای خاص دنیا که هر شخصی آرزوی یک شب اقامت در آنرا دارد هتلهای دونفره ویپ شلتر و ویپ لافت هستند که با تماشای تصاویر آنها غرق رویا می شوید.

1هتل ویپ شلتر سوئد

هتلهای ویپ شلتر و ویپ لافت

شاید گاهی آرزو کنید همراه با یارتان به جایی دور افتاده و دور از هیاهوی شهر بروید و چند روزی در فضایی آرام و رومانتیک به استراحت بپردازید. شاید یکی از رویایی ترین مکانها برای اقامت، هتلهای ویپ شلتر و ویپ لافت باشند.

در جایی در سوئد و دانمارک مینی هتلهایی تحت برند ویپ “Vipp” وجود دارند که تنها میزبان یک خانواده هستند. هتل ویپ شلتر در ایملن سوئد و هتل ویپ لافت در کپنهاگ دانمارک واقع شده اند و با وجود داشتن تنها یک سوئیت مدرن و مجلل در دل طبیعت به شهرت رسیده اند.

برند ویپ یک برند اسکاندیناویایی است که برای تولید سطلهای زباله MoMA و خانه های بسیار کوچک نیم میلیون دلاری خود در دنیا شناخته می شود. این بار این کمپانی برای اشخاصی که به دنبال جایی بکر هستند، در دو گوشه ی دنج در دنیا هتل مدرنی را طراحی کرده است که هر کدام هر شب میزبان یک خانواده هستند.

هتل ویپ شلتر یک کابین 55 متر مربعی مدرن بینهایت شیک و مجهزی است که در کرانه های دریاچه ی زیبای ایملن کشور سوئد واقع شده است. برای یک شب اقامت در این سوئیت باید شبی 1000 یورو پرداخت کنید.

دیگری هتل ویپ لافت با مساحت 400 متر مربع است که در جزیره ای ساکت و آرام در کپنهاگ دانمارک واقع شده است. رزرو این اقامتگاه مجلل هم شبی 1500 یورو تمام می شود. با این قیمتها حتما می توانید حدس بزنید مهمانهای این اقامتگاهها چه اشخاص خاصی هستند!

این دو سوئیت که از طراحی مدرن برخوردار هستند، شاهکار معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نیز محسوب می شوند. این سوئیتها در ظاهر کابین هستند، اما بیش از یک هتل 5 ستاره ی مجهز در قلب شهرهای توریستی مجهز هستند. از جمله امکانات آنها می توان به اتاقهای مجهز با تخت خوابهای راحت، رستوران، آشپزخانه، حمام مجهز و غیره اشاره کرد که در دل طبیعت بکر بسیار ناب هستند.

هتل ویپ لافت دانمارک

هتل ویپ لافت دانمارک

هتل ویپ شلتر سوئد

هتل ویپ شلتر سوئد

آذر 30, 1396 10:00 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط