هتلهای دو ستاره کیش هتل گلدیس کیش

اگر قصد رزرو هتل کیش را دارید و می خواهید در این سفر بیشتر پول خود را صرف خرید و تفریح بکنید تا محل اقامت، هتلهای اقتصادی بسیار شیک و تمیزی در جزیره وجود دارد. هتل گلدیس کیش یکی از هتلهای دو ستاره ی شیک و البته ارزان قیمت جزیره است که فقط کافی است برای یک شب اقامت در این هتل حدود 100هزار تومان بپردازید.

معرفی هتل گلدیس کیش

هتل گلدیس کیش هتلی دو ستاره در بلوار ایران است که 20 دقیقه تا دریا فاصله دارد. هتل از مراکز گردشگری و خرید کیش اندکی فاصله دارد که این فاصله به قیمت مناسب رزرو هتل می ارزد. این هتل تا مرکز شهر 5دقیقه و تا فرودگاه 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد که در ادامه فاصله ی هتل از دیگر مراکز گردشگری مهم کیش را قرار داده ایم:
فاصله تا مرکز خرید مروارید کیش : 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش : 8 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش : 10 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید مرجان کیش : 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک ساحلی مرجان کیش : 12 دقیقه با ماشین
فاصله تا کشتی یونانی کیش : 16 دقیقه با ماشین
هتل گلدیس کیش در سال 69 در زمینی به مساحت 6500 متر مربع افتتاح شد. این هتل جز قدیمی ترین هتلهای کیش است که در سال 85 بازسازی و به امکانات روز مجهز شد. هتل دارای فضایی شیک و بسیار دلنشین است که اقامت چند روزه ی شما را در کیش با آرامش همراه می کند.
نقطه ی قوت هتل فضای سبز بسیار زیبای آن است که مهمانان هتل می توانند در آن قدم زده و از زیباییها نهایت لذت را ببرند. اتاقهای هتل هم دارای پنجره هایی بزرگ رو به فضای سبز هستند که اقامت در اتاقها را با لذت بیشتری همراه می کند.

هتل گلدیس کیش دارای 50 اتاق بزرگ است که از طراحی ساده اما بسیار دلنشینی برخوردار هستند. امکاناتی که در اتاقها در نظر گرفته اند بیشتر از انتظارات از هتل دو ستاره است. امکانات اتاقهای هتل عبارتند از سیستم تهویه ی مطبوع، تخت خواب و مبلمان راحت،  اینترنت در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، یخچال، تلویزیون صفحه تخت و حمام.

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

از امکانات رفاهی دیگر که برای این هتل دو ستاره در نظر گرفته اند باید به لابی و اینترنت در لابی، ترانسفر، پارکینگ، رستوران و صبحانه رایگان اشاره کرد.

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

هتلهای کیش هتل گلدیس کیش

اما به هزینه رزرو هتل باید اشاره بکنیم که در مقابل زیبایی، راحتی و تمیزی هتل بسیار مناسب است. رزرو آنلاین هتل با تخفیف 14 درصدی همراه است که با احتساب این تخفیف هزینه ی یک شب اقامت برای اتاق دو تخته 100هزار تومان و برای اتاق 4 تخته 120 هزار تومان خواهد بود.

اردیبهشت 31, 1396 10:30 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط