هتلهای حبابی ایسلند

اقامت در هتل های خاص و ویژه برای مسافرانی که علاقه به ماجراجو دارند بسیار هیجان انگیز است. اما نظرتان راجع به هتلهایی به شکل حباب چیست؟ هتل های عجیب و غریبی که در وسط جنگل های ایرلند قرار گرفته اند.
این هتلهای حبابی شکل در فارست آدامز یعنی درست در وسط جنگل های ایرلند و در کنار دریاچه ای زیبا قرار گرفته اند. هر یک از این حباب های لوکس طراحی ظریف و منحصر به فردی دارند و استفاده از صندلی های راحتی چرمی و درجه یک در اتاق ها، آسایش را برای مسافران فراهم می کند. در تمامی واحدها حمام اختصاصی، قهوه ساز و دیوارهای شیشه ای با نمای ۱۸۰ درجه به چشم می خورند و مهمانان می توانند در محیط حیات وحش اطرافشان غرق شوند.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

این هتل های حبابی شکل، در واقع نیم کره های شفاف و زیبایی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که دید حداکثری برای مسافرانش فراهم می کند. همچنین هر حباب به مهمانان اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن و البته در شرایط کنترل‌شده آب و هوایی از محیط اطراف و طبیعت بکر و تماشایی کشور ایسلند لذت ببرند.
هر یک از این اتاق ها، برای دو نفر طراحی شده است و دارای تخت خواب دو نفره است. در هر یک از حباب ها سرویس بهداشتی و آشپزخانه ی مشترک وجود دارد و مسافران می توانند از صابون و حوله های شخصی که برای آن ها تعبیه شده است، استفاده کنند. از سوی دیگر تأمین مواد خوراکی نیز بر عهده خود مشتریان بوده و چیزی به صورت آماده در دسترس قرار ندارد.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

فرم نیم کره ی این اتاق ها به کمک سیستم تهویه بدون صدا و با فشاری مشخص حفظ می‌شود. بدین ترتیب هوای موجود در هر محفظه در هر ساعت، ۵ بار تجدید و تعویض می‌شود و این مسئله باعث جلوگیری از ایجاد رطوبت و هوای شرجی در داخل حباب‌ها می‌شود. همچنین سیستم گرمایشی هر حباب به کمک ترموستات کار می کند و می تواند حباب ها را در تمام طول زمستان گرم نگه دارد.
جالب است بدانید که برای حفظ امنیت و حریم خصوصی مهمانان، شرکت مسئول هیچ گونه آدرس مشخصی از این حباب‌ها را در اختیار کسی قرار نمی‌دهد، مگر بعد از این که آن‌ها رزرو شده و پیش پرداخت مورد نظر از سوی مشتریان پرداخت شود. اما از آن جایی که اتاق ها شفاف هستند و هیچ پرده ای در آن وجود ندارد، حباب ها به گونه ای قرار گرفته اند که از هر گونه در معرض دید، به دور باشند. مبلغ اجاره اتاق برای یک شب، ۲۸۹۰۰ کرونای ایسلندی است که چیزی معادل ۱۳۵ پوند است.

 

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

فروردین 23, 1397 10:33 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط