هتلهای تهران : هتل لاله

کلان شهر تهران به واسطه ی جاذبه هایی برای گردشگری، خرید و فروش و تجارت مسافران زیادی را از نقاط مختلف تهران به خود میکشاند. بسیاری از افرادی که عازم پایتحت میشوند، مایلند تا اقدام به رزرو هتل خوب در تهران کنند. همانطور که میدانید، تعداد هتلهای تهران زیاد است که دست مسافران را برای رزرو باز میگذارد، چرا برای هر فرد با سلیقه و بودجه ای متفاوت، اتاقی برای رزرو وجود دارد. در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید تا یک هتل خوش آب و هوا در تهران را معرفی کنیم:

هتل لاله تهران :

یکی از هتلهای تهران که زیر مجموعه ای از هتلهای لاله است، هتل لاله تهران است. این هتل در خیابان فاطمی و جنب خیابان حجاب قرار گرفته است. نزدیک بودن این هتل به پارک لاله باعث شده است که لاله به یکی از پرطرفدارین هتلهای تهران تبدیل شود.
این هتل که در 40 کیلومتری فرودگاه قرار گرفته است دارای امکاناتی نظیر یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی، بیلیارد است.

هتلهای تهران - هتل لاله

هتلهای تهران – هتل لاله

در لابی هتل، تعدادی میز غذاخوری هتل قرار گرفته است و افراد خارج از هتل هم میتوانند از این کافی شاپ استفاده کنند. با وارد شدن به این مکان، پیانویی را خواهید دید که نوازنده ای به نواختن موسیقی مشغول است. البته نمیتوان گفت که کافی شاپ موجود در این هتل بسیار مجلل و با شکوه است و چشمان شما را خیره خواهد کرد، اما میتوان گفت کادر مجرب آن کاستی ها را جبران میکند.

آبان 20, 1394 10:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط