هتلهای به صرفه تهران هتل مینا

باید پذیرفت اغلب امکانات رفاهی و خدماتی در شهر تهران تمرکز یافته است. طبیعی است که تهران به عنوان پایتخت سیاسی و اقتصادی یک کشور تمامی امکانات را در بالاترین کیفیت در خود جای داده باشد. همین دلیلی می شود که هرساله مهاجران بیشماری را به خود جذب کند و به دنبال آن روز به روز شلوغ تر بشود. شاید تهران علی رقم داشتن جاذبه های گردشگری بیشمار، بیشتر شهری برای ارائه خدمات بهتر به دیگر هموطنان از سراسر کشور تلقی بشود تا شهری برای گردش و تفریح. از این روی هتلهای تهران باید ظرفیت پذیرش سیل مسافرانی که برای دریافت خدمات به این شهر هجوم می آورند را داشته باشند.
یک معیار مهم برای رزرو هتل در تهران موقعیت مکانی آن است که مسافران این شهر ترجیح می دهند در مرکز شهر باشد. قطعا شلوغی و ترافیک تهران خارج از حوصله ی بیماری است که از یک روستای خوش آب و هوا و البته بدون امکانات به تهران آمده است تا درمان بشود. یا حتی استاد دانشگاه یا پژوهشگری که برای شرکت در سمینار به تهران می آید نمی تواند وقت گرانبهای خود را در ترافیک خسته کننده ی تهران تلف کند. خوشبختانه به همین دلیل مهم اغلب هتلهای تهران در قسمت مرکزی شهر تمرکز یافته اند. یکی از هتلهای تهران که در دسترس ترین موقعیت واقع شده و دارای قیمت مناسبی است هتل دو ستاره مینا تهران است.

هتلهای تهران هتل دو ستاره مینا

معرفی هتل مینا تهران

هتل مینا یکی از هتلهای دو ستاره ی تهران است که در نقطه ی مرکزی شهر یعنی خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. این هتل از یک طرف به میدان هفت تیر و از طرف دیگر به دروازه دولت نزدیک است. هتل به دو ایستگاه متروی طالقانی و دروازه دولت بسیار نزدیک است که این ویژگی دسترسی شما به اقصی نقاط شهر تهران را بدون اینکه در ترافیک گرفتار شوید آسان می کند.
هتل مینا از محیطی ساده اما تمیز برخوردار است که اقامت چند روزه ی شما را با آرامش همراه می کند. هتل مینا ساختمانی هفت طبقه با 75 اتاق و سوئیت متنوع است که می توانید متناسب با تعداد نفرات مناسب ترین آنرا انتخاب بکنید. اتاقها از امکانات رفاهی قابل توجه در حد هتلهای دو ستاره برخوردار هستند. اتاقها مجهز به امکاناتی نظیر تخت خواب راحت، پنجره رو به خیابان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، یخچال، تلویزیون و اینترنت در اتاق هستند.

هتلهای تهران هتل دو ستاره مینا

هتلهای تهران هتل دو ستاره مینا
از امکانات عمومی هتل باید به رستوران با ظرفیت 70 نفر، لابی و دسترسی به اینترنت در لابی اشاره کرد که اقامت را با آسایش بیشتری همراه می کند.
قیمت رزرو هتل در این مجموعه اقامتی در مرکز پایتخت از 383هزار تومان برای آپارتمان 5تخته شروع می شود که با رزرو از سایت رزرو هتل پین تا پین با 3درصد تخفیف به 368 هزار تومان می رسد. لازم به ذکر است می توانید با مراجعه به سایت پین تا پین از میان لیست هتلهای تهران هتلی که نزدیک تر به موقعیت مد نظر شما است را رزرو کرده و از سفر خود نهایت بهره را ببرید.
آدرس هتل مینا تهران: تهران – میدان هفت تیر – خیابان دکتر مفتح جنوبی – بعد از چهار راه سمیه – روبروی دانشگاه تربیت معلم – پلاک 82

اردیبهشت 3, 1396 4:00 ب.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط