هتلهای اقتصادی کیش هتل آبادگران کیش

در طول سال گردشگران بسیاری از سراسر ایران و جهان به جزیره ی کیش سفر می کنند تا در آرامش خاص جزیره استراحت کرده و از تماشای مناظر زیبای خلیج فارس لذت ببرند. این که تصور کنید سفر به جزیره ی کیش یک سفر لوکس و گرانقیمت است سخت در اشتباه هستید. هتلهای کیش از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند که می توانید بنا به بودجه ی خود به رزرو هتل مناسب بپردازید. اگر به دنبال هتلهای به صرفه در کیش هستید تا به جای هزینه بابت محل اقامت بیشتر پول صرف خرید و تفریح بکنید، هتل آبادگران کیش بهترین گزینه برای رزرو است.

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش
معرفی هتل آبادگران کیش

هتل آبادگران کیش یکی از بهترین هتلهای کیش است که به ازای هزینه ی اندک خدمات بسیار مطلوبی را به مهمانان خود ارائه می دهد. این هتل با دو ستاره، از فضای ساده اما دلنشینی برخوردار است که کلیه ی امکانات رفاهی ضروری را ارائه می دهد. این هتل می تواند انتظارات شما برای اقامتی آرام را برآورده بکند.
نقطه ی قوت هتل آبادگران کیش نزدیکی آن به ساحل زیبای خلیج فارس است. با چند قدم پیاده روی می توانید خود را به ساحل رسانده و از مناظر زیبای خلیج فارس نهایت لذت را ببرید. این هتل در خیابان پروین اعتصامی واقع شده و تا مراکز توریستی مهم جزیره دسترسی راحتی دارد. از جمله مکانهای توریستی نزدیک جزیره می توان به مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش، مرکز خرید مروارید کیش، پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش و بسیاری دیگر اشاره کرد که لیست آن در ادامه آورده شده است:
•  فاصله تا مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش : 4 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا مرکز خرید مروارید کیش : 5 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش : 6 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا مرکز خرید مرجان کیش : 6 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا پارک ساحلی مرجان کیش : 7 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش : 7 دقیقه پیاده
•  فاصله تا فرودگاه کیش : 10 دقیقه با ماشین
•  فاصله تا کشتی یونانی کیش : 18 دقیقه با ماشین
اما برسیم به خود هتل که به صورت سوئیتهای ساحلی ای است که در محوطه ای سرسبز در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. هتل دارای 76 سوئیت با امکانات رفاهی مناسب است که اقامت آرام و بدون دغدغه ای برای شما رقم می زنند. فضای سوئیتها بسیار دلباز بوده که آنها را برای خانواده ها بسیار مناسب کرده است. کلیه ی سوئیتها به امکانات رفاهی مانند مبلمان و تخت خوابهای راحت، یخچال، سیستم تهویه هوا، حمام مجهز به سشوار، تلفن، صندوق امانات، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سرویس روزانه ی اتاق ، اینترنت داخل اتاق و صبحانه مجهز شده اند.

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

همچنین برای سوئیتها پنجره هایی بزرگ با چشم اندازی زیبا از محوطه سرسبز هتل در نظر گرفته اند. باید گفت سوئیتهای هتل آبادگران کیش برای رهایی از خستگی زندگی روزمره دارای فضای دنج و بسیار آرامشبخشی هستند.

از دیگر امکانات این هتل دو ستاره می توان لابی و اینترنت در لابی،  سیستم اعلام حریق،  پارکینگ، صبحانه رایگان و  ترانسفر رایگان را نام برد که تماما برای رفاه حال بیشتر گردشگران تدارک دیده شده اند.

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

هتلهای کیش هتل آبادگران کیش

در آخر به هزینه ی رزرو هتل آبادگران کیش اشاره می کنیم که اگر از طریق سایت پین تا پین اقدام کنید با تخفیف 8 درصدی همراه است. با در نظر گرفتن این تخفیف، قیمت رزرو سوئیت دو تخته برای یک شب 320هزار تومان خواهد بود.

اردیبهشت 27, 1396 9:00 ق.ظ نوشته شده توسط : الناز باهر

Comments are closed here.

مطالب مرتبط