هتلهای اصفهان هتل ملک

پیش از سفر به شهر اصفهان درباره ی مکانهای اقامتی اطلاعات کافی کسب کنید و با رزرو هتل مناسب با بودجه و امکانات مدنظر به سفرتان ادامه بدهید.شهر اصفهان به دلیل اهمیت گردشگری دارای مکانهای اقامتی متنوعی است که بایستی گردشگران با در نظر گرفتن شرایط به رزرو یکی از هتلهای اصفهان بپردازند.در ادامه به معرفی هتلی دیگر از هتلهای اصفهان می پردازیم.

معرفی هتل سه ستاره ملک اصفهان

اگر به دنبال هتلی با امکانات متوسط با قیمت مناسب هستید،هتل ملک اصفهان انتخاب مناسبی برای شما است.هتل ملک هتلی در 3طبقه با 30اتاق است که در مرکز شهر اصفهان در خیابان بزرگمهر واقع شده است.از مشخصه های هتل می توان به نزدیکی آن به نمایشگاه بین المللی اصفهان و میدانهای اصلی شهر اشاره کرد.
هتل سه ستاره است اما از امکانات خوبی برای رفاه حال مهمانانش برخوردار است.از امکانات هتل می توان به اتاقهای بزرگ و دلباز با امکانات رفاهی مانند تلویزیون،تخت خوابهای راحت،یخچال،سرویس فرنگی،اینترنت در اتاق و حمام اشاره کرد.در هتل رستوران،لابی و کافی شاپ نیز برای پذیرایی از مهمانان فراهم هستند.در ضمن در لابی هم امکان دسترسی به اینترنت برای شما فراهم است.
هزینه ی اقامت در این هتل از شبی 168هزار تومان اغاز می شود.پس قبل از آغاز سفر با رزرو هتل ملک اقامت لذت بخشی را برای خودتان رقم بزنید.

آدرس:استان اصفهان ، شهر اصفهان ، خیابان بزرگمهر ، خیابان هشت بهشت غربی ، خیابان ملک ، هتل ملک اصفهان

هتل ملک اصفهان

هتل ملک اصفهان

هتل ملک اصفهان

هتل ملک اصفهان

آذر 18, 1394 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط