هتلهای اصفهان هتل شیخ بهایی

با نزدیک شدن به نوروز 96، بسیاری اتاق های هتلهای کشور را از چندی پیش رزرو شده خواهید یافت.

خیلی از گردشگران تماشای زاینده رود را هدف قرار می دهند و با رزرو هتل در اصفهان خود را به این خطه ی دیدنی از کشورمان می رسانند. کم پیش می آید که آب در زاینده رود جریان داشته باشد،همین که آب جاری می شود نمی توان آلودگی هوا را بهانه کرد باید رفت و این زیبایی را از نزدیک تماشا کرد.

حال اگر شما هم قصد سفر به اصفهان را دارید یکی از هتلهای زیبای اصفهان که به شما معرفی می کنم هتل 3ستاره ی شیخ بهایی است.

معرفی هتل شیخ بهایی اصفهان

قبل از عازم  شدن به شهر اصفهان با رزرو آنلاین هتل اقامت آرامش بخش را برای خود رقم بزنید. یکی از هتلهای اصفهان که رزرو آن به شما پیشنهاد می شود هتل زیبا و 3ستاره شیخ بهایی است. این هتل زیبا از جمله هتلهای نوساز اصفهان به شمار می آید که در سال 1388از آن بهره برداری شد.هتل از معماری مدرن مطابق با استانداردهای روز دنیا برخوردار است. این مکان اقامتی بی نظیر در اصفهان خیابان مشهور چهارباغ عباسی قرار دارد.با اقامت در این هتل به مکانهای توریستی نظیر میدان نقش جهان، مسجد امام، عمارت عالی قاپو، سی و سه پل و پل خواجو بسیار نزدیک خواهید بود.

انسجام و پیوستگی فضاهای داخلی و دقت و مهارت به کار گرفته شده در انتخاب مصالح و رنگ ها در فضـاهای داخلی لابی و اتاق ها به گونه ایست که مهمانان هتل شیخ بهایی اصفهان در اندک زمانی احســـاس آرامـــش و امنیت را از اقامتشان کسب می کنند.

اما هتل شیخ بهایی اصفهان دارای 52اتاق مجهز با دکوراسیون زیبا است که اقامت شما را لذتبخش می کند.از امکانات اتاقها می توان به تلویزیون و کانالهای ماهواره،حمام،سرویس ایرانی و فرنگی،یخچال و تخت خوابهای راحت اشاره کرد.به علاوه هتل امکانات دیگری مانند رستوران،کافی شاپ،انیترنت پر سرعت و پارکینگ را ارائه می دهد.برای تماشای مناظر زیبای شهر اصفهان و خیابان چهار باغ عباسی می توانید به رستوران بام هتل بروید و هم غذای لذیذ میل کنید و هم از مناظر زیبا لذت ببرید.

هتل شیخ بهایی اصفهان

هتل شیخ بهایی اصفهان

هتل شیخ بهایی اصفهان

هتل شیخ بهایی اصفهان

اسفند 2, 1395 3:00 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط