هتلهای اصفهان هتل سه ستاره ماهان

اگر در نوروز امسال قصد سفر به اصفهان زیبا را دارید، با رزرو یکی از هتلها در اصفهان از همین حالا مقدمات سفر خود به این شهر را فراهم کنید.در نوروز تمامی شهرهای ایران برای سفر باصفا می شوند و می توانند هرکدام مقصد تور گردشگری شما باشند.اما از ازدحام مسافر در این ایام نمی توان چشم پوشی کرد و بایستی با رزرو هتل از قبل به سفر پرداخت تا با مشکل مکان اقامتی روبه رو نشوید.

اصفهان نیز از جمله شهرهای توریستی ایران است که در نوروز بیشترین مسافر را به خود می بیند.از این روی با ساخت هتلهای متنوع نیاز این گردشگران را تامین می کنند.اما این دلیلی نمی شود که پیش از سفر اقدام به رزرو هتل نکنید.

هتلهای اصفهان از تنوع بسیاری برخوردار هستند و از ارزان تا لوکس گرانقیمت را می توانید در این شهر رزرو کنید. اگر به دنبال هتلی ارزان برای اقامت هستید هتل 3ستاره ی ماهان اصفهانمی تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

هتل ماهان اصفهان

هتل ماهان اصفهان

معرفی هتل 3ستاره ی ماهان اصفهان

هتل ماهان اصفهان در محدوده ی خیابان بزرگمهر اصفهان واقع شده است و از آنجا که در شرق اصفهان و در مجاورت بزرگراههای اصلی شهر واقع شده است،دسترسی بسیار آسانی به سطح شهر و مراکز توریستی مهم اصفهان دارد.به علاوه این هتل در فاصله ی 15دقیقه ای با خودرو از فرودگاه شهید بهشتی،5دقیقه ای تا مراکز درمانی،تجاری و ابنیه ی تاریخی و در فاصله ی 7دقیقه ای از نمایشگاه بین المللی اصفهان واقع شده است.تا باغ گلها و پل خواجو نیز تنها 5دقیقه طی مسیر احتیاج است تا به این مراکز توریستی در اصفهان دست یابید.

اما هتل ماهان از اتاقها و سوئیتهای زیبا با امکانات رفاهی چون یخچال،تلویزیون و شبکه های ماهواره،تلفن و اینترنت در اتاق،تخت خوابهای راحت،سرویس ایرانی و فرنگی و حمام خصوصی برخوردار است.به علاوه برای رفاه حال مهمانان هتل یک رستوران با غذاهای لذیذ نیز وجود دارد تا مهمانان برای صرف غذا در شهر سردرگم نشوند.در لابی هتل نیز دسترسی به اینترنت وجود دارد.هتل دارای پارکینگ اختصاصی و نمازخانه نیز است.

آدرس : اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان 22 بهمن، حد فاصل چهارراه نور باران و چهارراه حمزه، هتل ماهان

هتل ماهان اصفهان

هتل ماهان اصفهان

هتل ماهان اصفهان

هتل ماهان اصفهان

اسفند 27, 1395 10:11 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط