هتلهای استانبول هتل 3ستاره حمیدیه

بازدید از مساجد تاریخی استانبول یکی از دلایل اصلی سفر به این شهر توریستی است.از این روی اگر شما هم قصد خرید تور استانبول اردیبهشت 95 را دارید هتلی را انتخاب کنید که به این مساجد تاریخی باشکوه نزدیک است.هتلهای منطقه ی فاتح از این مشخصه برخوردار هستند و ما به معرفی یکی از هتلهای استانبول در این منطقه ی توریستی می پردازیم.

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

معرفی هتل 3ستاره حمیدیه استانبول

سفر به استانبول با رزرو هتلهای 3ستاره برای شما بسیار ارزان تمام می شود.از این روی به معرفی هتلی 3ستاره حمیدیه در محله ی فاتح استانبول می پردازیم.

همانطور که اشاره شد هتل به مساجد تاریخی استانبول بسیار نزدیک است.از جمله آنها مساجد ایاصوفیه،مسجد آبی و مسجد سلیمانیه هستند که با اندکی طی مسافت می توانید به آنها دست یابید.همچنین باید گفت بازار بزرگ استانبول هم تنها 500متر با هتل فاصله دارد که با پای پیاده می توانید به آن دسترسی آسانی داشته باشید.فرودگاه آتاتورک هم در 18کیلومتری هتل قرار دارد.

برسیم به اتاقهای هتل که در حد یک هتل سه ستاره با کیفیت زیبا و راحت هستند.کلیه ی اتاقها به امکاناتی مانند سیستم تهویه ی مطبوع ،تلویزیون صفحه تخت،بالکن،حمام خصوصی مجهز،تخت خواب و مبلمان راحت مجهز شده اند.حمام اتاقها دارای سشوار نیز هستند.

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

در هتل امکانات رفاهی دیگری مانند سونا و جکوزی, سالن ماساژ, استخر روباز, حمام ترکی, خدمات پرینت و فکس, صرافی, فروشگاه و  پرستار کودک فراهم است.هتل دارای یک رستوران شیک در تراس با چشم اندازی زیبا  از مناظر شهر است.در رستوران هتل انواع غذاهای ترکی،اروپایی و روسی با بهترین کیفیت سرو می شود.باید افزود هزینه ی رزرو هتل این روزها با صبحانه از  98هزار تومان آغاز می شود.پس با رزرو این هتل اقامتی ارزان همراه با گردش بسیار را تجربه کنید.

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

هتلهای استانبول هتل حمیدیه

اردیبهشت 11, 1395 9:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط