نگین کوه و دریا، لنگرود

شهر لنگرود از شهرهای زیبای استان گیلان به شمار می رود. از ساحل چخماله تا لیلا کوه می توانید دنیای بی نظیری از چشم اندازهای رویایی را مشاهده کنید.
لنگرود در شرق استان گیلان واقع شده و با مرکز استان 60 کیلومتر فاصله دارد. اگر به دنبال گذراندن چند روزی در دل طبیعت و در فضایی سبز و روح نواز هستید، به لنگرود سفر کنید. برای رزرو هتل سه ستاره در این منطقه می توانید یکی از هتل های ماندگار لنگرود و یا هتل ساحلی شایان لنگرود را انتخاب نمایید.
معرفی هتل های شهرهای شمالی کشور، جدا از این که معرفی یک اقامتگاه باشد، آمیخته با حال و هوای طبیعت زنده و فضای نشاط آور اطراف آن می باشد.

هتل ماندگار لنگرود

هتل سه ستاره ی ماندگار در ساحل چخماله، جنب پل بزرگ واقع شده است. اگر با ماشین شخصی به این ناحیه سفر می کنید که می توانید از پارکینگ اختصاصی هتل برای اتومبیل تان استفاده کنید. اما اگر با پرواز خود را به شمال کشور رسانیده اید، خوب است بدانید که فاصله ی هتل ماندگار لنگرود تا فرودگاه حدود 45 دقیقه با سواری می باشد.
برای رزرو اتاق یا سوئیت در هتل سه ستاره ی ماندگار انواع گزینه های اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، سوئیت یک خوابه سه تخته رو به رودخانه، سوئیت یک خوابه چهار تخته رو به رودخانه و یا سوئیت یک خوابه چهار تخته رو به دریا را پیش روی خود خواهید داشت. هر یک از اتاق ها و یا سوئیت های فوق را که رزرو نمایید، صبحانه ی مفصلی به صورت رایگان برایتان سرو می گردد.
در هر یک از اتاق ها و سوئیت های متنوع هتل ماندگار یخچال، تلویزیون، اینترنت وای فای پرسرعت، سرویس ایرانی، سرویس فرنگی و… وجود دارد.
رستوران و کافی شاپ هتل نیز به ارائه ی خدمات با کیفیت به مسافران پرداخته و می توانید برای صرف ناهار و شام و میان وعده ها از این رستوران و کافه برخوردار شوید.

رزرو هتل / هتل ماندگار لنگرود

رزرو هتل / هتل ماندگار لنگرود

هتل ساحلی شایان لنگرود

هتل سه ستاره ی ساحلی شایان در چخماله لنگرود، بالاتر از پل فلزی، اولین فرعی سمت راست قرار گرفته است. این هتل ساحلی زیبا در سال 1384 افتتاح گردیده و دارای امکاناتی نظیر سالن ورزشی، پارکینگ اختصاصی برای مسافران هتل، چند فروشگاه، رستوران و کافی شاپ می باشد.
همچنین در سوئیت دو نفره، ویلای یک خوابه و ویلای سه خوابه ی آن یخچال، تلویزیون و اینترنت وایرلس قرار داده شده است.

رزرو هتل / هتل ساحلی شایان لنگرود

رزرو هتل / هتل ساحلی شایان لنگرود

 

رزرو هتل / هتل ساحلی شایان لنگرود

رزرو هتل / هتل ساحلی شایان لنگرود

جاذبه های گردشگری لنگرود

اگر بخواهیم از جاذبه های گردشگری و دیدنی های لنگرود سخن برانیم، اصلا لازم نیست به جای خاصی و یا بنای ارزشمندی اشاره کنیم. این منطقه از ایران زمین را با هر تکه از خاکش و یا هر درخت و هر قطره شبنمی که روی برگی نشسته می توان به زیبایی یک تابلوی نقاشی توصیف کرد. اما در این جا به چند مکان دیدنی خاص در لنگرود به اختصار اشاره می کنیم.

خانه منجم باشی
خانه منجم باشی یک بنای تاریخی به یاد مانده از دوران قاجار می باشد. خانه ی منجم باشی در فشکالی محله قرار گرفته است. این خانه در دوران قاجار متعلق به خاندان منجم باشی بود که قدرت و نفوذ خود را از آقا محمد خان قاجار گرفته بودند. وقتی وارد این بنای باستانی شوید، هنر کهن معماری ایرانیان را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

پل خشتی لنگرود
پل خشتی لنگرود که روی رودخانه ی لنگرود قرار دارد یک بنای تاریخی معروف است که تماما از آجر و خشت ساخته شده است. نام محلی پل خشتی در میان لنگرودی ها  “خشته پورد” می باشد. رودخانه ی لنگرود که پل خشتی روی آن قرار گرفته، از یکی از آب راه های سفید رود سرچشمه گرفته و از قلب شهر لنگرود عبور می کند.

جاذبه های گردشگری لنگرود 77 777 77777

مرداد 20, 1395 9:44 ق.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط