نوشهر خود را برای هتلهای بیشتر آماده می کند

بنا بر گفته ی فرماندار نوشهر و اشاره ی وی به توسعه گردشگری در غرب استان مازندران، قرار است تعداد 30 هتل و رستوران به هتلهای نوشهر و رستورانهای این شهر اضافه شود.

 

تعداد 30 هتل و رستوران به هتلهای نوشهر اضافه می شود

علی شادمان اظهار داشت: اکنون این شهرستان شاهد دور سوم سفرهای تابستانی بوده که با آنکه در تامین آب، برق، گاز با مصرف بالا مواجه هستیم که دستگاه‌های خدمات‌رسان تلاش می‌کنند خدمات شایانی ارائه دهند و از طرفی عایداتی برای مراکز درآمدی نظیر مسافرخانه و رستوران داشته باشند.

او همچنین در ادامه ی سخنان خود افزود: در بحث سواحل نیز امسال نسبت به سال گذشته بیش از 50 درصد کاهش غریق داشتیم.

فرماندار نوشهر تصریح کرد: در حوزه طرح‌های در حال اجرا و زیربنایی شهرستان بحث زباله‌سوز است که 72 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با کارو تلاش در سه شیفت کاری، امسال به بهره‌برداری می رسد و ورزشگاه شهدای فوتبال نوشهر با 5 میلیارد تومان اعتبار تا دوماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

شادمان گفت: در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز بیش از 30 رستوران و هتل در حال احداث بوده که هتل بین المللی آراز بیش از 55 درصد سازه آن اجرایی شد.

وی بیان کرد: یکی از زیر ساخت‌ها راه‌های هوایی، زمینی و دریایی بوده که در زمینه هوایی هر روز به مشهد مقدس و  در طی هفته برای تهران ، شیراز و اهواز نیز پرواز از فرودگاه نوشهر انجام می‌شود

مرداد 29, 1396 9:43 ب.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط