اولین نمایشگاه هتل ، رستوران، کافه و صنایع وابسته برگزار می شود

مدیر اجرایی اولین نمایشگاه هتل ، رستوران، کافه و صنایع وابسته گفت: نخستین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته با هدف تمرکز بر بازار، تولید و تبلیغات صنوف هتل، رستوران و کافه از 16 تا 19 مرداد سال جاری در محل نمایشگاه برج میلاد تهران برگزار می شود.

امین کیانی، مدیر اجرایی اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته با بیان اینکه این نمایشگاه با مشارکت فعالان صنف رستوران، هتل و کافه برگزار می شود، اظهارکرد: برگزاری نمایشگاه ها در کشور تاکنون به صورت نمایشگاه های پراکنده بوده است و با این نگاه که به صورت متمرکز و با همکاری تشکل ها و صنف های متعدد اما هم راستا با هم نمایشگاهی در این سطح برگزار نشده است.

صنایع وابسته متعددی به صنعت هتلداری، کافه و رستوران وابسته است و اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته فرصتی است تا دست اندرکاران، واردکنندگان تجهیزات و لوازم وابسته به این صنایع حضور فعالانه ای برای تسهیل فعالیت این صنوف داشته باشند.

نمایشگاه هتلداری

نمایشگاه هتلداری

دکوراسیون داخلی، مبلمان، تجهیزات آشپزخانه و رستوران و سایر کالاهایی که برای سرو انواع نوشیدنی ها در کافه ها مورد استفاده قرار می گیرند از جمله رشته ها و کالاهایی هستند که می توانند کالا یا خدمات خود را در این نمایشگاه در معرض عموم علاقه مندان و فعالان این صنعت قرار دهند و دست اندرکاران این صنف با واردکنندگان و تولیدکنندگان این تجهیزات آشنا شوند.

برگزاری نمایشگاه فرصتی است تا واسطه ها را حذف و دست اندرکاران و فعالان این صنوف را با هم آشنا کند و صنایعی را که مرتبط با این صنوف هستند را به طور کامل شناسایی کند.

وی با اعلام این خبر که در مرداد سال جاری از اپلیکیشن جامعی که برای معرفی و آشنایی با فعالیت رستوران ها، کافه ها و هتل ها طراحی شده است رونمایی می شود، اظهار کرد: تلاش شده است تا با استفاده از زیرساخت های مجازی مواد اولیه مورد نیاز رستوران ها، هتل ها و کافه ها براساس اصل قیمت، کیفیت و دسترسی بهتر در اختیار فعالان قرار گیرند و محصولاتی مانند لبنیات، پروتئین، شیرینی و سایر کالاها با استفاده از این شیوه عرضه می شود.

در حاشیه نمایشگاه گالری ها نیز حضور خواهند داشت که در سه سرفصل هنرهای تجسمی را در معرض دید عموم قرار می دهند.وی از نهایی شدن حضور30 شرکت در این نمایشگاه خبرداد و افزود: مجوزهای لازم برای برگزاری نمایشگاه از اتاق اصناف، مجموعه نمایشگاهی برج میلاد و اماکن دریافت شده است و این نمایشگاه از 16 تا 19 مرداد آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

مدیراجرایی اولین نمایشگاه هتل ، رستوران، کافه و صنایع وابسته از انجام موافقت اولیه با آژانس های هواپیمایی خبرداد و افزود: با 60 درصد از آژانس های مهم هوایی توافق های به دست آمده است.

نمایشگاه هتل

نمایشگاه هتل

محمدرضا صفری، مدیر اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته نیز با اشاره به اینکه بالای ۳۰ درصد مردم تهران کافه رو هستند که میانگین سنی آنها ۱۵ تا ۳۵ سال است، گفت: از آنجایی که موضوع کافه داری و کافه رفتن با سلامت مردم ارتباط مستقیم دارد، برگزاری نمایشگاه هتل، رستوران کافه و صنایع وابسته می تواند نتایج موثری را به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه چنین نمایشگاهی در این حوزه تاکنون به صورت کامل و جامع در کشور برگزار نشده است، گفت: پیش از این نمایشگاه تنها محدود به مسابقه های قهوه و جشنواره قهوه بود ولی امروز این نمایشگاه به صورت کامل و جامع در نظر گرفته شده است.

مدیر اولین نمایشگاه هتل، رستوران، کافه و صنایع وابسته با اشاره به اینکه موضوع کافه و کافه روی و فرهنگ کافه گردی امروزه در حال افزایش است، گفت: این نمایشگاه مخاطب خاص و عام خواهد داشت که در آن مردم عادی و کافه روها مخاطبان عام و دوستداران و فعالین فرهنگ، هنر، سینما، موسیقی، گالری، نویسندگی و نقادی مخاطبان خاص به شمار می روند.

حدود ۴۲۰۰ کافه و ۴۰۰۰ رستوران در تهران فعال است و بالای ۳۰ درصد مردم تهران کافه رو هستند اما امروزه به دلیل نبود فرهنگی مناسب در حوزه کافه داری در برخی از کافه ها قلیان ارائه می شود که این موضوع اشتباه است و می تواند سلامت مردم را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد.

این نمایشگاه تلاش می کند تا مخاطبان را با زیان های کشیدن قلیان آشنا کند و سلامت مردم را با اشاعه فرهنگ صحیح کافه داری مورد توجه قرار دهد.

تیر 12, 1397 11:11 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط