معروفترین جاذبه های گردشگری برزیل

برزیل کشوری جنگلی و پر آب در آمریکای جنوبی است. این کشور که جنگلهای معروف آمازون را در خود دارد همواره مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. به طور کلی کشور های آمریکای جنوبی از طبیعت غنی برخوردارند. برنامه ریزی سفر به هر کدام از کشورهای حوزه آمازون، از جمله برزیل و آرژانتین با تور برزیل بهتر انجام میشود.

سه مورد از جاذبه های گردشگری برزیل را در ادامه معرفی میکنیم با wikihotels همراه باشید.

پانتانال «Pantanal»

Pantanal

Pantanal

بزرگترین تالاب جهان پانتانال نام دارد که از غرب برزیل شروع میشود و تا بولیوی و پاراگوئه ادامه میابد. تنوع حیات وحشی که در این تالاب به چشم میخورد باعث شده تا به شهرتی جهانی برسد.

این تالاب که محل زیست بزرگترین یوزپلنگ آمریکایی است از مهمترین جاذبه های گردشگری برزیل بشمار میرود.

سواحل سالوادور «Salvador Beaches»

Salvador Beaches

Salvador Beaches

سالوادور مرکز ایالت باهیا است، و دارای شهر استعماری جذاب، موسیقی پرجنب و جوش و سواحل جذاب می باشد. سواحل شامل ورودی های آرام، محیط ایده آل برای شنا، غواصی و قایقرانی، و همچنین ورودی های باز دریا همراه با موج های قوی محبوب موج سواران می باشد. همچنین سواحل توسط صخره ها احاطه شده اند و تشکیل استخری طبیعی از سنگ را داده اند که برای کودکان ایده آل است.

آبشارهای ایگواکو «Iguacu»

Iguacu

Iguacu

دیگر شگفتی طبیعت که در برزیل قرار گرفته آبشارهای ایگواکو هستند. 275 آبشار در امتداد رودخانه ایگواکو وجود دارند که بسیار معروفند. چشمگیرترین آن ها گلوگاه شیطان می باشد که به شکل U است و 82 متر ارتفاع دارد.این آبشارها می توانند به شهرهای ( فوزدوایگواکو ) در برزیل و ( پورتو یواسو ) در آرژانتین برسند.

تیر 3, 1396 11:33 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط