معرفی کشتی کروز «جستجوگر هفت دریا»

کشتی های کروز که سالانه 3/25 میلیون نفر را جابجا میکنند اکنون به فکر گسترش هرچه بیشتر سلطه خود بر بازار توریستی افتاده اند.

بر طبق گزارش انجمن بین المللی کروز (CLIA)، قرار است. به همین زودی 26 کشتی کروز دیگر به سراسر جهان ارسال شوند. تا توریست های بیشتری را روی آبها به گردش ببرند.

تور کشتی کروز که حالا شهرت جهانی یافته و طرفداران بسیاری دارد. قصد دارد تجربه های متفاوتی از اقیانوس گردی را برای توریست ها رقم بزند.

کشتی های کروز

کشتی های کروز

به منظور رعایت نیازهای تفریحی مختلف مسافران، کشتی های جدید کروز بسیار پیشرفته تر و با تکنولوژی جدید و درابعاد بزرگترو امکانات رفاهی لوکستری تولید میشوند.

هر کشتی کروز که ساخته میشود، مانند انسانها شخصیت منحصر به فرد خودش را دارد. و امکانات و طراحی متفاوتی را به نمایش میگذارد. Regent Seven Seas Explorer یکی از این کروزها است که شخصیت خودش را دارد. در ادامه بیشتر با این کشتی آشنا خواهید شد.

این کشتی کروز، ظرفیت مسافربین 542 تا 750 نفررا دارا است. هنگامی که خطوط تولید کروز ، کشتی لوکس Regent Seven Seas Cruises را با نام ” جستجوگر هفت دریا ” در جولای 2016 راه اندازی کرد، به جهان اعلام کرد که ” لوکس ترین کشتی جهان ساخته شد.” اکسپلورر به عنوان پرچمدار خط کروز ، نمونه هایی از غذاهای نفیس و فوق العاده را دارا میباشد.

فضای بالکن ها حدود 55 تا 995 فوت مربع است که برخی از آپارتمانهای ساکن در Manhattan نیزاین نوع فضا را ندارند!). این کشتی دارای مقدار زیادی گرانیت و سنگ مرمر (نیمی از آن کارارا) است.

امکانات رفاهی کشتی کروز

امکانات رفاهی کشتی کروز

به علاوه تقریبا 500 لوستر ساخته شده از کریستال و شیشه ای ساخت کشورچک در ساخت این کشتی بکار رفته است. عاشقان هنر از 2500 نمایش هنری در سراسر این کشتی لذت خواهند برد، از جمله برخی از نقاشی هایی توسط هنرمندان مختلف مانند ادوارد آرانز و پیکاسوبه چشم میخورد.

برنامه سفر این کشتی کروز معروف در زمستان 7 شب سفر در دریای کارائیب و در تابستان 10 تا 14 شب در شمال اروپا و دریابی بالتیک، و مدیترانه است.

مرداد 28, 1396 12:41 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط