معرفی ویلاهای خوب منطقه بلک

در شهر آنتالیا ویلاهایی وجود دارد که مسافران می توانند به جای اقامت در هتل، در این ویلاهای زیبا اقامت کنند. کسانی که با خرید تور ترکیه پاییز به آنتالیا، می توانند در زیباترین اقامتگاه های خصوصی استراحت کنند و از فضا لذت ببرند. ما در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی دو ویلای فوق العاده در بلک آنتالیا بپردازیم. با ما همراه باشید.

ویلاهای خوب منطقه بلک

ویلا رویال شهر بهشت

این ویلا، یکی از املاک مستقل و با امنیت 24 ساعته است که در منطقه بلک ساخته شده است. این ویلا چشم انداز زیبایی دارد و در 2 کیلومتری پارک تمدن قرار دارد و پارکینگ خصوصی رایگان در اختیارمسافران قرار می دهد.

علاوه بر امکانات منحصر به فرد ویلا، مهمانان می توانند از امکانات عمومی مانند استخر بیرونی نیمه المپیک، مرکز تناسب اندام درمانی، زمین های تنیس و زمین بازی استفاده کنند.

این ویلا بهترین منطقه برای استراحت مسافران است. در این ویلا آشپزخانه ای مجهز و حمام اختصاصی وجود دارد و حوله و ملافه در اختیار مسافران قرار می گیرد و مهمانان می توانند از حمام، استخر فصلی و مرکز تناسب اندام این ویلا استفاده کنند.

جالب است بدانید که در این ویلا یک مینی مارکت و کافی نت وجود دارد که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند. همچنین امکان اجاره دوچرخه وجود دارد و مسافران می توانند در منطقه گلف این ویلا گلف بازی کنند.

نزدیک ترین فرودگاه به این ویلا در فاصله 21 کیلومتری آن قرار گرفته است و این یعنی یک ترانسفر فرودگاهی کوتاه مدت.
این ویلا ظرفیت پذیرایی از 8 نفر را دارد و در آن 4 اتاق خواب با 3 تخت دو نفره بزرگ و یک تخت دو نفره معمولی وجود دارد.

ویلا رویال شهر بهشت

ویلا رویال شهر بهشت

ویلا رویال شهر بهشت

ویلا رویال شهر بهشت

ویلا رویال شهر بهشت

ویلا رویال شهر بهشت

 

سدیو تریسم ویلا

این ویلای خانوادگی فوق العاده در منطقه بلک قرار دارد. این ویلا یک استخر فوق العاده و رستوران دارد. این ویلا از دلفیناریوم و آکواریوم تروا 11 کیلومتر فاصله دارد.
در این ویلا سیستم تهویه هوای مطبوع، بالکن و پاسیون وجود دارد و مسافران می توانند از آشپزخانه کامل با اجاق و یخچال استفاده کنند. همجنین می توانند از حمام اختصاصی با دوش و منطره استخر و باغ لذت ببرند.

در این ویلا سحلی خصوصی و زمین تنیس وجود دارد. همچنین در این منطقه گلف و پارک آبی هم موجود است که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند و تفریح کنند.

در این مکان، مسافران می توانند در 4 نوع اتاق بمانند. آپارتمان دو خوابه برای 6 نفر، آپارتمان 4 خوابه برای 9 نفر، ویلا با استخر خصوصی برای 9 نفر، ویلا با باغ و استخر برای 9 نفر از جمله انتخاب های مسافران برای اقامت در این ویلا است.

 

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

سدیو تریسم ویلا

منبع: booking.com

مهر 2, 1397 10:23 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط