معرفی هتل Kronwell Brasov، رومانی

رومانی کشوری است در جنوب شرقی اروپا و پایتخت آن بخارست است. نام این کشور از دیرباز با گوش همه آشنا است. چرا که وسایل کشاورزی مثل تراکتور و .. ساخت رومانی در کشورمان فراوان است.

رومانی از غرب با مجارستان و صربستان، از شمال شرقی و شرق با مولداوی و اوکراین و از جنوب با بلغارستان همسایه است.

با شنیدن نام همسایه های رمانی احتمالا دیدتان نسبت به این کشور تغییر کرد. چرا که مشخص میشود رمانی باید کشور زیبایی باشد و برای سفر و گردشگری مناسب است. شاید اینبار که خواستید برای خرید تور اروپا اقدام کنید، مقصدتان رومانی بود!

هتل Kronwell Brasov
اینبار ویکی هتلز یکی از هتل های رمانی را به شما معرفی میکند. هتل ۴ ستاره ی Kronwell Brasov در شهر براشوو ی رومانی واقع شده است. این هتل خانواده پسند با استادیوم Silviu Ploiesteanu ۱.۹ مایل (۳ کیلومتر) و با شهرداری Piata Sfatului وکلیسای سیاه پوستان حدود ۳ مایل (۵ کیلومتر) فاصله دارد. همچنین هتل در نزدیکی کوه تمپا Mount Tampa قرار دارد.

هتل در مجموع تعداد 81 اتاق برای خدمات دهی به میهمانان دارد که در 10 طبقه بنا شده اند.

امکاناتی که در هتل موجود است؛ هر اتاق دارای تلویزیون LED، مینی بار و تهویه ی مطبوع می باشد. اینترنت بی سیم باعث می شود مهمانان در هر زمان به اینترنت متصل باشند، همچنین کانال های دیجیتالی برای سرگرمی شان در نظر گرفته شده است. حمام های خصوصی اش نیز دارای سردوش های بارانی اند و ولوازم حمام به زیبایی هرچه تمام چیده شده اند.

Kronwell Brasov

خدمات آبگرم درمانی (اسپا) بطور کامل ارائه می شود و می توان از انواع ماساژها از جمله ماساژ سوئدی، ماساژ دوران بارداری، ماساژ ورزشی و ماساژ با سنگ های درمانی داغ شده، سم زدایی و درمان های مربوط به بدن و صورت لذت برد. مطمئناً مهمانان قدردان این امکانات تفریحی از جمله استخر سرپوشیده، اتاق بخار، سونا، حمام فنلاندی و مراکز تناسب اندام هستند.

آبان 29, 1396 10:08 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط