معرفی هتل COSMO Hotel Berlin Mitte

آلمان از جمله کشورهای پیشرفته اروپایی است که در صنعت هتل داری و توریسم هم جزو بهترین هاست. معمولا تورهای آلمان از نظر اقامت با مشکل مواجه نمی شوند. و هتل های آلمان از نظر کیفیت و خدمات دهی در رتبه خوبی قرار دارند.

شهر برلین آلمان یکی از شهرهای توریستی است و هتلی که می خواهیم در این پست معرفی کنیم هم در این شهر قرار دارد.

هتل کسمو برلین میت

هتل COSMO Hotel Berlin Mitte

هتل کسمو برلین میت در رده چهار ستاره ها قرار گرفته است. و خدماتی قابل قبول برای مسافرین در نظر گرفته. 84 اتاق فوق العاده تمیز هتل به خوبی نمایانگر سلیقه و نظافت خدمه هتل هستند.

شیشه های دو جداره ورود هر گونه سرو صدا را به داخل هتل مانع می شوند. و اگر نیاز به جلسه یا کنفرانس داشته باشید. سالن کنفرانس مجهز هتل به خوبی شما را راضی خواهد کرد.

از امکانات هتل کسمو برلین میت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

هتل کسمو برلین میت

خانه داری، امکانات جلسه و ضیافت، لباسشویی، اتو کشی، فکس و کپی، خدمات تهیه بلیط رستوران، پذیرش شبانه روزی، روزنامه، اتاقهای پاک و بدون سیگار، آسانسور، گاوصندوق، تهویه، بار، اتاقهای ضد صدا

البته اینترنت وایرلس هم در همه بخش های هتل در دسترس است. امروزه هر جای جهان که باشیم بدون اینترنت نمی شود کاری انجام داد.

این هتل از نظر موقعیت نیز در مکان مناسبی قرار گرفته و به معروفترین جاذبه های دیدنی و مراکز خرید نزدیک است از این نظر میتواند محل مناسبی برای اقامت در سفرهای توریستی باشد.

هتل کسمو برلین میت

اردیبهشت 30, 1396 3:07 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط