معرفی هتل 5 ستاره مونتین در بانکوک

هتل مونتین بانکوک در مرکز سیلوم ودر 320 متری ایستگاه متروی سام یان واقع شده است. این هتل با باغ های فراوانی احاطه شده و دارای یک استخر در فضای باز و یک باشگاه ورزشی است. فرودگاه بانکوک در 23 کیلومتر این اقامتگاه واقع شده است.

اتاق های هتل همه تهویه مطبوع دارند و با نمایی داخلی به سبک تایلندی و با مبلمانی گرم طراحی شده اند. این اتاق ها مجهز به تلویزیون کابلی، دستگاه چای ساز و قهوه ساز، میز مطالعه، بطری آب معدنی رایگان، و دستگاه محافظ دود می باشند.

Montien Hotel Bangkok

Montien Hotel Bangkok

خدمات سرگرمی و خانوادگی هتل مانند نگهداری از کودکان در دسترستان است. اگر بخواهید از خدمات نظافتی مانند اتوشویی، اتوکشی و خشکشویی استفاده کنید باید هزینه جداگانه ای بپردازید. پارکینگ رایگان محافظت شده در ساختمان هتل، وجود دارد و نیازی به رزرو پارکینگ ندارید.

انبار چمدان، صندوق امانات و تبدیل ارز،آسانسور، نظافت روزانه اتاق ها و فضایی برای افراد سیگاریاز دیگر امکانات رفاهی این هتل است. اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و در فضای عمومی هتل همیشه در دسترس است و خدمات ویژه ای برای افراد کم توان و ناتوان مانند ویلچر مهیا شده است.

خدماتی چون سالن ورزشی، استخر، سالن کنفرانس و فکس و کپی نیز در این هتل 5 ستاره در دسترس هستند همچنین کارکنان هتل به زبان های انگلیسی، ژاپنی و تایلندی صحبت می کنند.

آدرس هتل:

تایلند، کرانگ تپ ماها ناخون ۱۰۵۰۰، خت بنگ راک، خوائنگ سی فرایا، ۵۴ تانون سوراوونگ
۵۴ Thanon Surawong, Khwaeng Si Phraya, Khet Bang Rak, Krung Thep Maha Nakhon 10500, Thailand‎

دی 14, 1396 11:15 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط