معرفی هتل 4 ستاره در تهران

سفر به تهران ،شهر شلوغ، باز هم دوست داشتنیست.

تهران دیگر شهری برای سوزن انداختن هم نیست. تمامی کوچه هایش پر شده است از خانه های بلند و دیگر کمتر خانه های قدیمی حوض دار با باغچه های پر گل یافت میشود. خیابان ها آب رفته اند تا خانه ها و ساختمان های بیشتری ساخته شوند. با تمام دود و ترافیکش، پارکها و سبزی هایش، سینماها و مراکز خریدش، جاذبه های گردشگری اش، دربند و درکه اش، بازارش و رستوران هایش، سفر به این شهر را شیرین کرده است. حال اگر قصد سفر به تهران را دارید دوست دارید در یکی از هتلهای تهران ساکن شوید و یا سوییتی اجاره کنید؟

رزرو هتل انقلاب تهران

رزرو هتل انقلاب تهران

معرفی هتل انقلاب تهران

البته برای بسیاری از سلیقه ها در جاهای مختلف این شهر هتلهایی بنا شده است. برای نمونه امروز به معرفی هتل انقلاب میپردازیم. این هتل در خیابان طالقانی، میان خیابان حافظ و ولیعصر قرار گرفته است. اگر اینجا را انتخاب کرده اید برای رسیدن به فرودگاه تنها بیست دقیقه زمان لازم دارید. این هتل 4 ستاره، در مراکز تجاری و اداری شهر تهران واقع  شده است و از شما با اتاق ها و سوییت های بسیار لوکس و شیکی پذیرایی میکند. در این هتل انواع امکانات تفریحی مانند استخر، سونا و جکوزی،  فروشگاه، اتاق ورزش و.. وجود دارد و اتاقهای آن مجهز به انواع امکانات رفاهی نیز هستند.

برای رزرو هتل در یکی از اتاق های آن با تخفیف، شما باید هزینه ای برابر 250 هزار تومان بپردازید. با انتخاب این هتل منتظر پذیرایی بسیار گرمی از جانب کارمندان باشید و سفری خوشی را رقم زده اید.

معرفی هتل انقلاب تهران

معرفی هتل انقلاب تهران

 

 

معرفی هتل انقلاب تهران

معرفی هتل انقلاب تهران

آذر 3, 1394 12:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط