معرفی هتل یورو استارز امبزی وین

اگر قصد سفر به اتریش با خرید تور اروپا تابستان ارزان دارید و هنوز هتل مورد پسند خود را انتخاب نکرده اید با ما همراه باشید تا باری دیگر به بررسی و معرفی یکی از بهترین هتل های شهر وین بپردازیم. هتل یورو استارز امبزی وین هتلی مقرون به صرفه می باشد که دارای امکانات رفاهی و امکانات تفریحی بسیار مناسبی می باشد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم امکانات رفاهی و امکانات تفریحی و اتاق ها و فاصله ی آن تا جاذبه های گردشگری را مورد بررسی قرار دهیم.

هتل یورو استارز امبزی وین

امکانات و خدمات هتل یورو استارز امبزی وین

این هتل امکانات رفاهی متعددی برای راحتی و رفاه مهمانان و مسافران در نظر گرفته است. هتل یورو استارز امبزی در بهترین منطقه ی شهر استانبول قرار گرفته است. امکانات و خدماتی نظیر سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار ارائه داده می شود. توجه داشته باشید که در این هتل استعمال دخانیات ممنوع می باشد. میز پذیرش در این هتل به صورت 24 ساعته در حال ارائه ی خدمات است. این به این معناست هر ساعتی که وارد هتل شوید می توانید اتاق رزرو شده ی خود را تحویل بگیرید.
همه ی کارکنان این هتل به زبان های آلمانی, اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع می باشد. این هتل امکاناتی نظیر سالن های کنفرانس اختصاصی, دستگاه فکس و کپی ارائه می دهد.

امکانات تفریحی هتل یورو استارز امبزی وین

این هتل امکانات تفریحی متعددی در اختیار مهمانان قرار می دهد. در محیط های تفریحی هتل از نوشیدنی های دلنشین فصل نیز نوش جان نمایید. شما در صورت دلخواه می توانید تا صبحانه ی خود را با مخلفاتی که دوست دارید را در اتاقتان میل نمایید.

هتل یورو استارز امبزی وین

امکانات اتاق های هتل یورو استارز امبزی وین

همه ی اتاق های هتل دارای طراحی بسیار زیبا و راحت و مدرن می باشد. تمامی اتاق ها دارای تلویزیون ها صفحه تخت و ماهواره ای هستند. از دیگر امکانات اتاق های این هتل می توان دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز را نام برد.

هتل یورو استارز امبزی وین

فاصله ی هتل تا جاذبه های شهر وین

مدرسه اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
گرابن: این مجموعه ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

شهریور 27, 1397 5:54 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط