معرفی هتل گوانگجو زلانگ

گوانجو سومین شهر پرجمعیت چین است که سالانه توریست های زیادی از آن بازدید می کنند. هتل های زیادی در این شهر توریستی وجو دارند که امروز قصد داریم هتل گوانگجو زلانگ را معرفی کنیم.

نمایشگاه صادرات و وارادت گوانجو (کانتون) از مهمترین رویدادهای این شهر است که این روزه ها در قالب نمایشگاه بهاره گوانگجو دایر است و باعث شده تا صنعت هتلداری گوانجگو از این رویداد بی نصیب نماند. برای کسانی که قصد دارن هتلی متوسط با امکانات خوب دراین شهر رزرو کنند هتل گوانگجو زلانگ گزینه مناسبی است.

این هتل سه ستاره در منطقه Tianhe واقع شده و با مجموعه ورزشی تیهان ۳۰۰ متر فاصله دارد. همچنین نزدیکی این هتل به بازار بزرگ کامپیوتر گوانجگو که یکی از بازارهای بزرگ کامپیوتر چین هم است باعث شده تا مسافران واسه خرید دغدغه ای نداشته باشند و با خیال راخت به خرید پردازند.

هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ

باید گفت این هتل در مرکز خرید گوانجگو واقع شده چرا که نمایشگاه پاژو هم در فاصه ای ۱۰ دقیقه ای ار این هتل قرار دارد.

هتل گوانگجو زلانگ با فرودگاه شهر ۳۰ کیلومتر فاصله و با راه آهن ۶ کیلومتر فاصله دارد.

امکانات هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ

این هتل امکاناتی از قبیل اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، تماس رایگان شهری، تلویزیون، و … به مشتریان خود ارائه میکند. اتاق های این هتل از کیفیت خوبی برخوردا هستن و و دارای دکوراسیون وسرویس مدن است. حمام های اتاق ها نیز دارای طراحی رنگی مناسب است، همچنی در این هتل اتاق بازی وجود دارد که بچه ها می توانند در ان به بازی مشغول شوند.

هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ

رستوان هتل غذاهایی لذیذ را به مشتریان خود ارائه میکند ولی چنان چه غذای هتل به مزاج تان سازگار نبود در چند صد متری هتل کافی شاپ، رستوران و مرکز خرید وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید.

هتل گوانگجو زلانگ

هتل گوانگجو زلانگ

از خرید و خوردنی که بگذریم خود شهر گوانجگو دیدنی های زیادی دارد که دیدن آن های خالی از لطف نیست. برج کانتون از زیباترین برج های این شهر است که در شب به خاطر نورپردازی هایی که درآن به کار رفته دیدنی است.

رودخانه مروارید ار دیگر جاذبه های این شهر است که می توان اوقات خوشی را درکنار آن سپری کرد و با کشتی های کوچک گشتی در داخل آن زد.

اردیبهشت 3, 1396 11:12 ق.ظ نوشته شده توسط : ابی دولت پور

Comments are closed here.

مطالب مرتبط