معرفی هتل گلدن پالاس ایروان

هتلی که امروز برای معرفی در نظر داریم در ایروان پایتخت ارمنستان واقع شده. نام این هتل، گلدن پالاس است و اکثر کسانی که با تور ارمنستان همسفر بوده اند با این هتل آشنا هستند. چرا که یکی از بهترین هاست.

این هتل در کنار پارک حق تانک واقع شده که به مرکز شهر هم نزدیک است. از آنجا که در کنار پارک قرار دارد، هوای آن منطقه بسیار و مطبوع است.

Golden Palace Yerevan

Golden Palace Yerevan

این هتل بسیار شیک است و از امکانات رفاهی بسیاری بهره میبرد. و همانند دیگر هتلهای درجه یک، اینترنت پر سرعت هم در اختیار مسافرین می گذارد.

در ادامه لیستی از امکانات هتل گلدن پالاس ایروان بیان می کنیم:

تلویزیون، صندوق امانات، یخچال و سشوار از جمله امکاناتی هستند که برای همه اتاق ها در نظر گرفته شده. اما امکاناتی رفاهی نظیر: استخر، سونا، زمین تنیس، خشکشویی، مرکز بدنسازی، آرایشگاه و مرکز تجارت، پزشکیار، مستخدمین چند زبانه، پارکینگ (رایگان)، ماموران امنیتی، وان اسپا، سرویس عروسی، صندلی معلولین ،آسانسور برای میهمانان در دسترس هستند.

تریا و رستورانهای هتل بسیار متنوع می باشد که تنوع نوشیدنی و غذای رستوران سلیقه همه میهمانان و مسافران را در نظر گرفته است. در هتل امکان اینترنت بی سیم نیز وجود دارد. هتل گلدن پالاس ارمنستان برای میهمانان و مسافران معلول نیز خدماتی را ارائه کرده این عزیزان هم از اقامت خود لذت ببرند و خاطره ای به یادماندنی برایشان می ماند.

هتل گلدن پالاس ایروان

هتل گلدن پالاس ایروان

رستوران ها و تریاهای هتل گلدن پالاس ایروان، رستوران ایتالیایی “AlDente”، لابی نوار “قطب شمال”، سیگار برگ “هاوانا باشگاه”و کافه در فضای باز “تراس طلایی” می باشد.

آدرس Golden Palace Yerevan: شهر ایروان خیابان آزاد توتیان ، شماره ۲/۲

اردیبهشت 18, 1396 2:30 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط