معرفی هتل گلدن بی بیچ در لارناکا قبرس

موقعیت جغرافیایی قبرس به دلیل قرارگریری میان سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا شرایطی جالب برای سفر به این کشور را پدید آورده است. همانطور که می دانید این کشور کوچک از دو بخش قبرس جنوبی و شمالی تشکیل شده است.

یکی از گزینه های اقامتی در قبرس هتل 5 ستاره گلدن بی بیچ است که محل قرار گیری آن در سواحل لارناکا است. این هتل در 100 متری ساحل ساخته شده تا میهمانان در هر لحظه به چشم انداز دریا دسترسی داشته باشند. این نزدیک بودن به دریا موجب شده تا هتل از مرکز شهر حدود 10 کیلومتر آنطرف تر باشد.

هتل گلدن بی بیچ

هتل گلدن بی بیچ

همچنین برای رسیدن به فرودگاه بین المللی لارناکا باید 15 کیلومتر مسافت طی شود.

اتاق های هتل گلدن بی بیچ همگی بزرگ و پر نور هستند. از دیگر ویژگی هایی که در این اتاق ها وجود دارند می توان به وای فای رایگان، گاو صندوق الکترونیکی، تلویزیون صفحه تخت، لوازم کامل حمام، وسایل درست کردن چای و قهوه، تراس، سیستم گرمایشی و سرمایشی و … اشاره کرد. سرویس بهداشتی و حمام تمام اتاق ها نیز بسیار مدرن و تمیز درست شده اند و امکانات بهداشتی و آرایشی دارا می باشند.

هتل گلدن بی بیچ دو استخر فضای باز و سرپوشیده دارد که با توجه به فصل مناسب می توانید از آن ها استفاده کنید. این هتل همچنین فعالیت های تفریحی نظیر جت اسکی در دریا نیز برای شما فراهم کرده است. همچنین باشگاه تناسب اندام هتل امکانات و تجهیزات مدرنی دارد که می توانید در زمان اقامتتان از آن ها بهره ببرید. در فضای بیرونی هتل زمین تنیس نیز برای تنیس بازان و افراد علاقمند تعبیه شده است.

هتل گلدن بی بیچ همچنین امکاناتی نظیر ترانسفر فرودگاه، خدمات اسپا، آرایشگاه، اجاره دوچرخه، خدمات نگهداری از کودکان، صرافی، اتاق های کنفرانس و … را برای گردشگرانی که این هتل را برای اقامت در لارناکا قبرس انتخاب کرده اند، فراهم کرده است.

GoldenBayBeachHotel

GoldenBayBeachHotel

آذر 29, 1396 10:08 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط