معرفی هتل پولمن سنتر تولوز؛ فرانسه

هتل پولمن سنتر تولوز در شهر تولوز فرانسه قرار گرفته است. این هتل 5 ستاره اقامتی رویایی را برای میمهان برنامه ریزی کرده است.

موقعیت جغرافیایی هتل در محله لس شالتز است و تا میدان سنت جورج که یکی از جاذبه های معروف است تنها 15 دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

پذیرش عالی توسط کارکنان خوش برخورد و تحویل سریع اتاق ها در کنار خدماتی چون نگهبانی، انبار چمدان و تبدیل ارز در همان بدو ورودتان به هتل نوید بخش اقامتی بی نظیر خواهد بود. برای برقرای ارتباط با کارنان هتل پولمن سنتر لازم است یکی از این زبانها ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی را بدانید.

ساعت پذیرش 2 بعد ازظهر و ساعت تحویل اتاق ها 12 ظهر انجام می گیرد. در سرتاسر هتل اینترنت رایگان بی سیم در دسترس است و می توانید برای وقت گذرانی ضمن خوردن یک نوشیدنی از وبگردی نیز لذت ببرید.

Pullman Toulouse Centre

Pullman Toulouse Centre

پارکینگی خصوصی، مرکز تجاری، اتاق ملاقات، سالن کنفرانسی، امکانات فکس و فتوکپی از مزایای هتل پولمن سنتر تولوز هستند. اگر حیوان خانگی دارید می توانید آنرا آزادانه به هتل ببرید.

از دیگر امکانات هتل میتوان موارد زیر را نام برد:

واکس کفش رایگان، ظرف های غذای حیوانات خانگی، سبد حیوانات خانگی، فضایی برای افراد غیر سیگاری، اتاق های خانوادگی، اتاق عروس، کرایه ماشین یا لیموزین، صندوق امانات در میز پذیرش، خدمات نگهداری از کودکان، کافی نت، فضای کنفرانسی به متراژ ۳۱۰ متر مربع

برای خوردن غذا بهتر است به رستوران هتل اطمینان کنید در اینجا میتوانید هر غذایی را که خواستید سفارش دهید. اگر به تناسب اندام خود اهمیت می دهید باشگاه هتل با امکانات فراوان در اختیارتان است.

در اینجا اتاق بازی و سرگرمی برای خانواده ها و کودکان شامل انواع کتاب ها، فیلم ها و موسیقی بوده و حتی میز بازی و تلویزیونی با شبکه های کودکان نیز فراهم می باشد.

هتل پولمن سنتر

اردیبهشت 5, 1397 12:23 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط