معرفی هتل پرونیکا در وارنا؛ بلغارستان

چند روز بیشتر به تعطیلی مدارس و آغاز تابستان نمانده و تور بلغارستان تابستان از چند روز دیگر راه می افتند. هتل پرونیکا PERUNIKA hotel یکی از گزینه های اقامتی مناسب در منطقه گلدن سندز بلغارستان است.

اقامت دراین هتل باعث شده تا دسترسی به جاذبه های گردشگری بلغارستان راحت باشد. فاصله 150 متری تا ساحل اقامتی رویای را در هتل پرونیکا رقم خواهد زد.

این هتل دارای 174 اتاق می باشد. اتاق ها امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، سیستم تهویه هوا و حمام اختصاصی دارند.

هتل پرونیکا

هتل پرونیکا

میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ، بیلیارد، پرتاب دارت، مینی گلف شرکت کنند. همچنین می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.

هتل پرونیکا وارنا Perunika Hotel Varna دارای ۱۷۴ اتاق در ۶ طبقه است در ساحل ماسه های طلایی واقع شده است.

در واقع این هتل دارای یک کلوپ شبانه است، دارای کارکنان چند زبانه و مغازه های هدیه و دکه روزنامه فروشی می باشد. پارکینگ محدود است و پارکینگ اختصاصی شامل هزینه می باشد. اینترنت وای فای در همه فضاهای عمومی هتل برای شما مهمانان با هزینه اضافی در دسترس است. تمام خدمات نظافتی انجام می شود.

امکانات هتل پرونیکا وارنا

برخی از خدمات این هتل شامل هزینه می شود از قبیل عده های غذایی و نوشیدنی و هزینه های اضافی برای غذا در رستوران ها، شام و غذاهای خاص، نوشیدنی های خاص و سایر امکانات می باشد. هتل پرونیکا علاوه بر استخر در فضای باز فصلی و استخر کودکان، سونا و مرکز تناسب اندام را نیز دارد. هتل یک رستوران دارد که میهمانان می توانند با یک نوشیدنی در یکی از کافه های هتل که در کنار استخر است همراه با یک صبحانه رایگان استفاده کنند.

امکانات ورزشی هتل پرونیکا

امکانات ورزشی هتل پرونیکا

استخر شنای روباز که بصورت فصلی فعال است، در محوطه هتل قرار گرفته و در اطراف آن صندلی هایی برای نشستن، استراحت و لذت بردن از آفتاب قرار گرفته است. علاوه بر این تمام تفریحات ساحلی را در ساحل خواهید داشت و می توانید از زیبایی های منطقه و آفتاب گرم آن لذت ببرید.

در اتاق ها تخت خوابی راحت با ملافه های تمیز، کمد لباس به همراه تلویزیون صفحه تختی با شبکه های جهانی تعبیه شده است. میز مطالعه، تلفن، تهویه مطبوع و یخچالی کوچک با تراسی رو به استخر نیز در اتاق ها دیده می شود. وای فای با هزینه اضافی در اختیار شماست و حمام نیز وسایل آرایشی-بهداشتی می باشد.

خرداد 22, 1397 10:23 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط