معرفی هتل پارک پلازا شاهدارا، دهلی

در سفر های هندوستان اگر مقصد نهایی دهلی نباشد، حداقل یک بار مسیرتان به این شهر خواهد خورد. آنوقت است که نیاز به اقامت در یک هتل مجلل و 5 ستاره به نیاز اولیه برای شما تبدیل میشود.

هتلی که امروز قصد معرفی آنرا داریم، در دهلی هند است. این هتل با نام «هتل پارک پلازا شاهدارا» شناخته میشود. البته هتل پارک هم که بخوانیمش باز هم آنقدر شهرت دارد که همه آدرسش را در دهلی بلد باشند.

Park Plaza Shahdara

Park Plaza Shahdara

فاصله هتل از فرودگاه بین المللی گاندی 30 کیلومتر است. اما امکانات فراوان و سهولت در رفت و آمد از مزایای قابل توجه هتل هستند.

معبد معروف لوتوس هم تنها 19 کیلومتر از هتل دور است. برای دیدن یک معبد با شکوه هندو ها این فاصله کوتاه راهی است حتی اگر با پای پیاده هم شده بازدید از این معبد به همه گردشگران هند توصیه میشود.

برای آگاهی از قیمت تور هند کلیک کنید.

Park Plaza Shahdara hotel

هتل پارک پلازا شاهدارا دارای یک استخر روباز ، مرکز بدنسازی و امکانات اسپا می باشد. اینترنت Wi-Fi به صورت رایگان در سراسر هتل در دسترس می باشد. این هتل تا ایستگاه قطار دهلی، قلعه قرمز و پارک Shastri 10 کیلومتر فاصله دارد.

با دکوری مدرن، اتاق های این هتل همگی دارای تهویه کننده هوا، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و صندوق امانات هستند. برخی اتاق ها محوطه برای نشستن نیز دارند.

مرداد 26, 1396 1:05 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط