معرفی هتل ویلای آرس رم

شهر رم، مرکز تمدن باستانی اروپا و مقصد خوبی برای تور اروپا است. این شهر زیبا آنقدر جاذبه های دیدنی دارد که باید حداقل یک ماه در آن رزرو هتل انجام داد و دیدن هیچ چیز را از قلم نیانداخت. برای رزرو هتل در شهر رم، پیشنهاد ما به شما هتل ویلای آرس است.
هتل چهار ستاره آرس یکی از هتل های خوب شهر رم می باشد. هتل آرس در منطقه Monte Sacro واقع شده و در نزدیکی هتل مراکز خرید متعددی قرار گرفته است.
همچنین هتل آرس رم در نزدیکی ایستگاه اتوبوس قرار دارد و مهمانان می توانند به راحتی و با هزینه کم، به مکان های دلخواه و دیدنی داخل شهر بروند. با استفاده از اتوبوس تندرو می توان به ایستگاه قطار نیز رسید که حدودا 20 دقیقه زمان می برد.
هتل آرس رم اتاق های تمیز و شیک دارد که با سبکی مدرن چیده شده اند. صبجانه در اتاق سرو می شود. اتاق های بزرگ هتل با داشتن تخت های دونفره راحت، نشیمن، مینی بار، تلویزیون، خط تلفن و حمام سرویس بهداشتی و دسترسی به وای فای از مهمانانش پذیرایی می کند.
اگر مهمانان هتل قصد رفتن به مرکز شهر و نقاط دیگر شهر را داشته باشند، علاوه بر وجود ایستگاه اتوبوس در نزدیکی هتل، ارائه خدمات تور داخلی توسط سرویس منظم هتل نیز در دسترس مهمانان است. خدمات دیگر هتل شامل مجموعه ورزشی، همچنین سالن استراحت ، ماساژ، استخر، بار کنار استخر و سونا و جکوزی می شود.
یکی دیگر از نکات خوب این هتل، پذیرش شبانه روزی آن می باشد. در نزدیکی این هتل چندین پارک نیز وجود دارد که می تواند برای اسراخت و قدم زدن مناسب باشند.

 هتل ویلای آرس

هتل ویلای آرس

هتل ویلای آرس

هتل ویلای آرس

هتل ویلای آرس

هتل ویلای آرس

خرداد 4, 1395 1:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط