معرفی هتل هیلتون؛ آتن

هتل پنج ستاره هیلتون Hilton Hotel یکی از اقامتگاه های لوکس آتن است که در منطقه تجاری شهر که در واقع قلب آن است قرار دارد. تالار کنسرت آتن، منطقه خرید Kolonaki و گالری ملی هنری در فاصله 500 متری هتل قرار دارند. همچنین آکروپلیس در 4 کیلومتری هتل هیلتون قرار دارد.

این هتل لوکس دارای اتاق های زیبا به همراه امکانات فراوان است. 3 استخر شنا و 4 رستوران به خوبی نیاز مسافرین را به تفریح و تغذیه پاسخگو هستند.

دوتا از این استخر ها روباز و یکی از آنها سر پوشیده است. در اینجا یک سالن ورزشی، سونا، حمام بخار، حمام آبگرم و اتاق های در مان اسپا همچنین یک سالن زیبایی در کنار فروشگاه تمام نیازهای تفریحی مسافرین را برآورده می سازند.

هتل هیلتون آتن

هتل هیلتون آتن

کسانی که سفر کاری دارند می توانند از یکی از 24 اتاق کنفرانس هتل هیلتون بهره ببرند و یا اینکه به کنفرانس ویدئویی بپردازند. در همه جای هتل اینترنت بی سیم در دسترس است واز بابت ارتباطات مشکلی وجود ندارد.

مهمترین خدمات هتل شامل این موارد می شوند: آسانسور و بالابر، امکانات تناسب اندام، استخر سرپوشیده، میز پذیرش ۲۴ ساعته، حمام ترکی، خدمات خشکشویی، پارکینگ خودرو با هزینه اضافی، لیموزین یا تاکسی شهری، ایستگاه کامپیوتر، انبار چمدان، سالن آرایش، ATM، خدمات نگهبانی، مرکز کنفرانس، مکانهای مخصوص سیگارکشیدن، خدمات تور و بلیط، سونا، استخر کودکان، روزنامه های رایگان در لابی.

امکانات اتاق های هتل: تمامی 506 اتاق، با امکاناتی همچون میز مطالعه، اتو و میز اتو، یک مبل راحتی و تلویزیون ال ای دی در اختیار میهمانان قرار داده می شود. شامل حمام شامل وان عمیق، سشوار، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، دمپایی و حوله می باشد. اتاق ها، دارای تهویه مطبوع، کنترل تنظیم هوای اتاق، دیوارهای ضد صدا، تلفن و گاوصندوق دیجیتالی که لپ تاپ نیز درون آن جای می گیرد، می باشند.

از دیگر امکانات اتاق ها می توان به این موارد اشاره کرد: بالکن مبله، تهویه مطبوع، اتاق های ضد صدا، خدمات اتاق روزانه، دسترسی به اینترنت کابلی، دسترسی به اینترنت بی سیم، تخت های اضافی.

هتل هیلتون

هتل هیلتون

اردیبهشت 22, 1397 11:07 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط