معرفی هتل هلیا کیش

بهترین فصل سفر به جزیره ی زیبای کیش، فصول خنک سال است. حال که به اواخر فصل بهار نزدیک میشویم و تابستان را پیش رو داریم، هوا به شدت گرم خواهد شد، به گونه ای که شما برای سفر به این جزیره، تنفس در هوای آن را سخت خواهید یافت و برایتان بهتر خواهد بود تا بیشتر وقت خود را در هتل و مراکز تفریحی سربسته ی آن بگذرانید.

علی رغم موارد بالا، بسیاری از افراد مایلند تا در تابستان که فرزندان خود اوقات فراغتشان را سپری میکنند، به این جزیره سفر کنند. اگر شما نیز جز این افراد هستید، برای رزرو هتل کیش، هتل هلیا را پیشنهاد میکنیم. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این هتل، با ما همراه شوید.

هتل هلیا کیش

هتل 4 ستاره ی هلیا یکی از بهترین هتلهای کیش است که در نوار گردشگری این جزیره قرار گرفته است. فاصله ی اندک آن با دریا بر جذاب بودن آن افزوده است. در این هتل انواع اتاق های دو، سه ، چهار و حتی پنج تخته وجود دارد که در همه ی آنها تلویزیون LCD، سرویسهای حمام داخل اتاقها با کابین دوشهای زیبای کاملا ،صندوق امانت شخصی و یخچال با مینی بار شارژ شده قرار داده شده است.

هتل هلیا کیش - هتلهای کیش

هتل هلیا کیش

فضای داخلی این هتل با آبنماهای زیبایی تزئین شده است. کافی شاپ موجود در آن 24 ساعته به فعالیت مشغول است و رستوران این هتل با بوفه ای کامل از صبحانه و منویی از غذا برای نهار از مسافران پذیرایی میکند.

هتل هلیا کیش

هتل هلیا کیش

یکی از ویژگی های این هتل استقبال فرودگاهی از مسافران با ماشین های مدرن و به روز است. البته هتل هلیا برای گردشگری نیز به تمهیداتی اندیشیده است تا با ایجاد برنامه های شاد و تفریحی بتواند اوقات خوشی را برای مسافران رقم بزند.
اگر مایل به رزرو این هتل هستید، میتوانید با مراجعه به سایت آرمان سفر ضمن کسب اطلاعات بیشتر، نگاهی به دیگر هتلهای کیش بیندازید و در صورت تمایل هتل دیگری را برای اقامت انتخب کنید.

خرداد 10, 1395 2:00 ب.ظ نوشته شده توسط : غزل نوروزی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط