معرفی برخی از هتل های ۴ ستاره ونیز در ایتالیا

تور اروپا نوروز ۹۸ یکی از پر فروش ترین تور ها در طول سال است که برای ایام تعطیل بهتر است از چند ماه قبل اقدام به خرید نمایید. شهز ونیز در ایتالیا نیز یکی از زیبا ترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در حوزه ی اروپا است که با خرید تور اروپا نوروز ۹۸، پیشنهاد می کنیم حتما از این شهر دیدن نمایید. همان طور که گفته شد در ایام تعطیل نوروز گردشگران زیادی به ونیز سفر می کنند، بهتر است برخی از هتل های شهر مقصد را بشناسید و حتی برای دریافت اتاقی در آن از حالا رزرو نمایید. در ادامه ی این مطلب برخی از هتل های ۴ ستاره ی ونیز را به شما عزیزان معرفی می نماییم. با ما همراه باشید.

هتل های ۴ ستاره ونیز

هتل رویال سن مارکو ونیز

این هتل ۴ ستاره ی محبوب در جزیره ی ونیز قرار گرفته است و امکانات مناسبی را به مهمانان خود ارائه می دهد. هتل رویال سن مارکو ونیز در منطقه ای خوب قرار گرفته است که اکثر جاذبه های گردشگری ونیز به سادگی در دسترس قرار دارد. این هتل با خدماتی که به مهمانانش ارائه می دهد، تا به امروز موفق شده است که رضایت مهمانانش را جلب نماید. این هتل با داشتن طرح جدید به سبک کلاسیک توانسته است در کنار این ساختار، ایتالیایی اشرافی و بورژوآزی را نیز به یاد آورد.
این هتل با در دست داشتن امکاناتی نظیر سالن تلویزیون اختصاصی، روزنامه ی روز در صبح ها و به زبان های ایتالیایی، سوئدی و انگلیسی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران ، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی، ورود حیوانات خانگی ممنوع، میز پذیرش ۲۴ ساعته، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل، اینترنت پر سرعت رایگان، تراس خصوصی، باغ، صبحانه در اتاق، حمان های بزرگ و مجهز، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز موفق شده است که رضایت مهمانان را جلب نماید.

هتل رویال سن مارلو

همچنین بخوانید:  هتل بائر پلازو ونیز

هتل آلبرگو کاوالتو اند دگو اورسلو ونیز

هتل آلبرگو کاوالتو اند دگو اورسلو ونیز هتلی ۴ ستاره در شهر زیبای ونیز است که با داشتن چیدمان منحصر به فردش شما را به یاد خانه می اندازد. این هتل دسترسی خوبی به اقصی نقاط شهر دارد. این هتل از ایستگاه اتوبوس مرکزی سنت استفان تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله ی این هتل با ایستگاه مترو تنها ۱۵ دقیقه است.
این هتل امکاناتی نظیر سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ اختصاصی و پارکینگ عمومی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، پرسنل چند زبانه، ورود حیوان خانگی ممنوع، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، اینترنت رایگان و پرسرعت، خدمات صبحانه در اتاق، اتاق های مدرن و راحت، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز به مهمانان ارائه داده می شود.

هتل آلبرگو کاوالتو اند دگو اورسلو ونیز
هتل پالازتو مادونا ونیز

هتل پالازتو مادونا ونیز هتل ۴ ستاره در جزیره ی ونیز است که با اقامت در آن اقامت در بین آب های ونیزی را می توانید تجربه کنید. گردشگران زیادی از سراسر دنیا در زمان سفر به ونیز این هتل را به عنوان اقامت گاه خود بر می گزینند. امکانات و خدمات رفاهی بسیاری در این هتل به مهمانان ارائه داده می شود.
امکانات هتل پالازتو مادونا ونیز عبارت اند از: سالن تلویزیون اختصاصی، روزنامه ی روز در صبح ها و به زبان های ایتالیایی، سوئدی و انگلیسی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار با پرداخت هزینه اضافه، سیگار کشیدن در فضای عمومی ممنوع، محل مخصوص کشیدن سیگار، میز پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل، تراس های اختصاصی، باغ، صبحانه در اتاق، حمام های اختصاصی و مجهز، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز.

هتل پالازتو مادونا ونیز
هتل کا الویس ونیز

هتل کا الویس هتلی ۴ ستاره در ونیز است که در ساختمانی که به خانه های سبک باروک شهرت دارد، واقع شده است. هتل کا الویس ونیز از جمله هتل هایی است که دارای طراحی قدیمی و البته تمیز دارد که در کنارش نیز ترکیب و المان زیبایی را نیز حفظ کرده است. همه چیز در این هتل تحت تاثیر رنگ های گرم و کلاسیکی است که در تزئین آن استفاده شده است.
این هتل امکانات ویژه ای نظیر سالن تلویزیون اختصاصی، روزنامه ی روز در صبح ها و به زبان های ایتالیایی، سوئدی و انگلیسی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار، سیگار کشیدن در فضای عمومی ممنوع، محل مخصوص کشیدن سیگار، میز پذیرش ۲۴ ساعته، پارکینگ عمومی و اختصاصی، ورود حیوانات خانگی غیر مجاز، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز به مهمانان ارائه می دهد.

هتل کا الویس

دی 1, 1397 1:15 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط