معرفی برخی از هتل های ۴ ستاره ونیز در ایتالیا

شهر ونیز در ایتالیا، شهری بسیار زیباست که بازدید از آن می تواند خاطره ای دل انگیز برای شما عزیزان رقم بزند. با تور اروپا نوروز ۹۸ می توانید به سادگی از این شهر بی نظیر دیدن نمایید. ونیز شهری توریستی است که در آن هتل ها و اقامتگاه های متعدد با قیمت های متفاوت وجود دارد که با گردشگران می توانند با توجه به بودجه ای که در نظر دارند، یکی از آن ها را انتخاب نمایند. در این مطلب قصد داریم برخی از هتل های ۴ ستاره ونیز را به شما عزیزان معرفی نماییم. با تور اروپا نوروز می توانید هتل های زیر را انتخاب نمایید. با ما همراه باشید.

هتل های ۴ ستاره ونیز

هتل ساویا اند یولاندا ونیز

هتل ساویا اند یولاندا، هتلی ۴ ستاره در ونیز است که در بهترین نقطه ی این شهر واقع شده است. این هتل، هتلی پیشرفته و زیبا است که با میدان مارکوی تنهای ۲۰۰ متر فاصله دارد. این هتل با داشتن امکانات بی نظیر تا به امروز موفق شده است که رضایت مهمانان را جلب نماید.
امکانات هتل ساویا اند یولاندا ونیز عبارت اند از: سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران با پرداخت هزینه، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی، مکان مخصوص برای سیگار کشیدن، میز پذیرش، ورود حیوان خانگی مجاز، اینترنت رایگان و پرسرعت، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، تراس اختصاصی برای پیک نیک و هوا خوری، صبحانه در اتاق، نظافت روزانه، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز، تهویه مطبوع.

هتل ساویا اند یولاندا
هتل سانتا مارینا ونیز

هتل سانتا مارینا با داشتن امکانات و عناصر هنری زیبایی که موفق شده است که جز بهترین هتل های ۴ ستاره ونیز به شمار آید. این هتل از ایستگاه اتوبوس مرکزی سنت استفان تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله ی این هتل با ایستگاه مترو تنها ۱۵ دقیقه است. لازم به ذکر است که این هتل دسترسی خوبی به اقصی نقاط ونیز دارد. با تور اروپا نوروز ۹۸ به راحتی می توانید در این هتل بی نظیر اقامت گزینید.
هتل سانتا مارینا ونیز با در اختیار داشتن امکاناتی نظیر سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران با در نظر گرفتن هزینه ای اضافی، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی، پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، تراس برای پیک نیک و هواخوری، غرفه ی صبحانه، دستگاه تصفی و تنظیم هوا، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز موفق شده است جز هتل های پرطرفدار ونیز باشد.

همچنین بخوانید: ارزانترین هتل ونیز- ایتالیا

هتل کنکوردیا ونیز

هتل کنکوردیا ونیز هتلی ۴ ستاره است که در مرکزی ترین نقطه ی ونیز واقع شده است. ظاهر این هتل کاملا سنتی است و دسترسی خوبی به جاذبه ها و رستوران ها و کافه های شهر دارد. هتل کنکوردیا در نزدیکی میدان معروف به اسم سنت مارکو قرار دارد.
هتل کنکوردیا ونیز برای جلب رضایت مهمانان امکاناتی نظیر سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و گروه کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های ایتالیایی و انگلیسی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار، سیگار ممنوع، مکان مشخص برای کشیدن سیگار، پارکینگ عمومی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی ممنوع، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، اینترنت پرسرعت و رایگان، مرکز تناسب اندارم، تراس برای هواخوری، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز ارائه می دهد.

هتل کنکوزدیا
هتل پرزیدنت ونیز

هتل ۴ ستاره ی پریزیدنت ونیز با اینکه هتلی ساده است ولی امکانات بی نظیری به مهمانانش ارائه می دهد. با تور اروپا نوروز ۹۸ می توانید در این هتل اقامت گزینید. این هتل از ایستگاه اتوبوس مرکزی سنت استفان ونیز تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. همچنین فاصله ی این هتل با ایستگاه مترو ونیز تنها ۱۰ دقیقه است. این هتل دسترسی خوبی به اقصی نقاط ونیز دارد.
امکانات هتل پرزیدنت عبارت اند از: سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران، پارکینگ اختصاصی و پارکینگ عمومی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز. سفری خوش و خاطره انگیز را برای شما عزیزان آرزومندیم.

هتل سانتا مارینا

آذر 28, 1397 11:51 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط