برخی از هتل های ۴ ستاره وین در اتریش را بشناسیم

اتریش کشوری بسیار زیبا در حوزه ی اروپا است که هر ساله علاقه مندان به هنر را به خود جذب می کند. اگر شما قصد بازدید از شهر وین را دارید، می توانید با خرید تور اروپا زمستان ۹۷ به این شهر سفر کنید. همان طور که می دانید سالیانه گردشگران زیادی با تور های اروپایی به کشور اتریش سفر می کنند و به همین منظور هتل های متعدد در قیمت های مختلف در وین وجود دارد که می توانید با توجه به بودجه ی سفر خود در یکی از این هتل ها اقامت کنید. با ما همراه باشید تا برخی از هتل های ۴ ستاره ی وین را به شما عزیزان معرفی نماییم.

هتل های ۴ ستاره وین

آریون سیتی هتل وین

یکی از بهترین هتل های ۴ ستاره در وین آریون سیتی هتل وین می باشد که مسافرین آن همیشه احساس رضایت از امکانات و موقعیت مکانی آن داشته اند. این هتل تنها ۲۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و ایستگاه های مختلف در اطرافش قرار گرفته اند. مکان قرارگیری این هتل به گونه ای است که با سالن اپرای معروف شهر وین فاصله ای بسیار کم دارد. کارکنان و پرسنل این هتل همگی افرادی باتجربه و آموزش دیده هستند که به زبان های آلمانی، انگلیسی نیز مسلط هستند.

آریون سیتی هتل وین دارای امکانات بی نظیری است که تا به امروز موفق شده است که رضایت تمامی مهمانان خود را جلب کند. این هتل با در دست داشتن امکاناتی نظیر سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار، سیگار کشیدن ممنوع، آشپزخانه در اتاق، پارکینگ عمومی، خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی غیر مجاز، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، اینترنت رایگان و پرسرعت، استخر، سونا، جکوزی و استخر کودک، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا توانسته است که هتلی ۴ ستاره در وین باشد.

آریون سینی هتل وین

همچنین بخوانید:  هتل آرکوتل دونزنتروم وین

آرت هتل وین استدتهال

آرت هتل وین استدتهال هتلی ۴ ستاره در شهر وین است که تمامی اتاق های آن دارای چیدمان بی نظیری می باشد که به مهمانان احساس راحتی بی نظیری هدیه می دهد. این هتل تنها ۱۵ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و تنها ۱۰ دقیقه با ایستگاه متروی مرکزی وین پیاده روی دارد. آرت هتل وین استدتهال در نزدیکی بناهای تاریخی شهر قرار دارد. اگر شما به خرید کردن علاقه مند هستید این هتل می تواند انتخابی بی نظیر برای شما باشد چراکه فاصله ی چندانی با مراکز خرید وین ندارد.
امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی هتل آرت وین استدتهال عبارت اند از: روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار، سالن تلویزیون، پارکینگ اختصاصی و عمومی، خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی مجاز، سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، اینترنت پر سرعت و رایگان، سالن زیبایی، استخر، سونا، جکوزی و استخر کودکان و بزرگسالان، دستگاه تصفیه و تنظیم هوا، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام اختصاصی.

آرت هتل وین استدتهال
هتل آتلانتیس وین

هتل آتلانتیس هتلی معروف و پر طرفدار در پایتخت اتریش است که تنها ۷ دقیقه از ایستگاه اتوبوس مرکزی سنت استفان فاصله دارد. ایستگاه متروی وین نیز ۱۸ دقیقه با هتل ۴ ستاره ی آتلانتیس فاصله دارد.
این هتل با در اختیار داشتن امکاناتی همچون دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار مسافران با در نظر گرفتن هزینه ای اضافی، سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، ورود حیوانات خانگی غیر مجاز، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل ویژه، سالن های کنفرانس، اینترنت رایگان و پر سرعت، صبحانه در اتاق، رستوران در هتل، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز،دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار موفق شده است هتلی ۴ ستاره و موفق در شهر وین باشد. تا به امروز تمامی مهمانان و مسافران هتل با رضایت کامل از هتل آتلانتیس خارج شده اند.
کارکنان و پرسنل این هتل با زبان های انگلیسی، ترکی، بلغاری، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، اسپانیایی، عربی و آلمانی صحبت می کنند. ساعت ورود و خروج به این هتل به ترتیب ۱۴ و ۱۲ ظهر می باشد. با تور اروپا زمستان ۹۷ می توانید سفری خوش و خاطره انگیز را در قلب وین سپری نمایید.

هتل آتلانتیس وین

دی 23, 1397 10:26 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط