معرفی هتل های پاریس

همان طور که می دانید, در پاریس هرچه به منطقه ی یک و مرکز شهر نزدیک تر می شویم, هتل ها گران تر می شود. خصوصیت خوب شهر پاریس آن است که شما در طول سفر سرگرم دیدن از مکان های تاریخی و دیدنی شهر پاریس هستید, هتل تنها برای استراحت و خواب به کارتان می آید. بهتر است هتلی را انتخاب کنید که در نزدیکی مترو قرار گرفته باشد. در کافه های پاریس می توانیدبهترین قهوه های دنیا را میل نمایید. مناطق 1 تا 13 بهترین مناطق پاریس برای گرفتن هتل می باشند. اگر می خواهید با تور سفر کنید, برای خرید تور فرانسه کلیک کنید. در مطلب زیر برخی از هتل های پاریس با هزینه ی متوسط را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

هتل های پاریس

1. هتل بست وسترن لو کولیزه

این هتل در مرکز شهر پاریس و در نزدیکی طاق پیروزی و شازه لیزه واقع شده است. برخی از اتاق ها دارای بالکن هستند. اتاق های این هتل به مینی بار, تهویه مطبوع, کانال های ماهواره, تلویزیون فلت و قهوه ساز مجهز می باشند. مهمانان این هتل می توانند صبحانه را در اتاق و یا رستوران هتل میل نمایند. موزه ی معروف لوور و گراند پله در نزدیکی هتل واقع شده اند. در نزدیکی هتل پارکینگی خصوصی قرار دارد. هتل دوچرخه ی اجاره ای دارد. در سرتاسر هتل شبکه ی وای فای رایگان در دسترس است. در این هتل امکانات جلسه, فکس, کپی, خدمات نگهداری از بار, خشک شویی و آسانسور مهیا است. فاصله ی هتل تا نزدیک ترین ایستگاه متر تنها 5 دقیقه می باشد.

هتل بست وسترن لو کولیزه
2. هتل حیات رجنسی اتوال

در گذشته ای نه چندان دور این هتل به هتل کنکورد لا فایت معروف بوده است که در نزدیکی طاق پیروزی و شانزه لیزه قرار دارد. اتاق های این هتل رو به شهر هستند و منظره ی دیدنی در شب پیش چشمانتان خواهد بود. اتاق ها مجهز به تهویه ی مطبوع, مینی بار, تلویزیون کابلی و گاو صندوق هستند. با مترو, پنج دقیقه ای به منطقه ی مرکز کنگره و منطقه ی بازرگانی لدفانس می رسید. از دیگر امکانات این هتل می توان سالن ورزشی، رستوران، وای‌فای رایگان و اینترنت باسیم رایگان، صرافی، تهیه بلیت، خدمات نگهداری از بار، خدمات کانسیرژ، امکانات کاری و برگزاری جلسه، فکس، کپی، سوغاتی فروشی، سوئیت ماه عسل و اتاق VIP دارد. تسهیلات معلولان، اتاق‌های مجهز به عایق صوتی و فروشگاه را نام برد.

هتل حیات رجنسی اتوال
3. هتل نوار

در گذشته این هتل مشهور به آستروک الیزه بوده است و در نزدیکی طاق پیروزی و شانزه لیزه می باشد. این هتل دارای اتاق های لوکسی است که همگی مجهز به عایق صوتی و تهویه مطبوع هستند. ایستگاه کمترو نیز در نزدیکی تل قرار گرفته است. اینترنت رایگان در سرتاسر هتل قرار دارد. از امکانات هتل می توان به سرویس رفت و برگشت, نگهداری از بار, فکس و کپی, تهویه ی مطبوع, آسانسور و … اشاره داشت. در اطراف هتل مراکز خرید بسیار و برند های معروف وجود دارد.

هتل نوار

مرداد 8, 1396 11:48 ق.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط