معرفی هتل های سه ستاره ونیز در ایتالیا

ایتالیا کشوری بسیار زیبا در حوزه ی اروپا است که بناهای تاریخ و باستانی بسیار زیادی را با سفر به آن می توانید تماشا کنید که اطلاع از سرگذشت هر یک از آن ها جذابیت خاص خود را دارد. اگر شما نیز رویای سفر به ایتالیا و علی الخصوص شهر زیبای ونیز را در سر می پرورانید، با خرید تور ایتالیا این رویای خود را محقق سازید. با تور ایتالیا می توانید از تمامی جاذبه های گردشگری ونیز دیدن نمایید. هتل ها و اقامت گاه های بی نظیری در ونیز وجود دارد که در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از هتل های سه ستاره ی معروف در این شهر زیبا را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

هتل های ۳ ستاره ونیز

بست وسترن هتل مونته کارلو ونیز

بست وسترن هتل مونته کارلو یکی از هتل های ۳ ستاره در ونیز است که بسیار تمیز و دارای امکانات رفاهی است. اقامت در هتل های سه ستاره می تواند اقامتی مقرون به صرفه را برای شما به ارمغان آورد. این هتل از ایستگاه اتوبوس مرکزی شهر تنها ۱۵ دقیقه فاصله دارد. لازم به ذکر است که با اقامت در این هتل می توانید به موزه های هنری، خیابان مرکزی شهر ونیز و موزه ی هنرهای ونیز و مراکز خرید دسترسی خوبی داشته باشید.
بست وسترن هتل مونته کارلو ونیز دارای امکانات تفریحی و رفاهی بی نظیری است که با توجه به سه ستاره بودن هتل امکانات بسیار خوبی را به مهمانان هتل ارائه می دهد. این امکانات عبارت اند از: سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار با پرداخت هزینه، سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات حمل و نقل مخصوص، دستگاه فکس و کپی، سالن های کنفرانس در مساحت های مختلف، دسترسی به اینترنت رایگان و پر سرعت، صبحانه در صورت درخواست، دستگاه تنظیم هوا و تصفیه هوا در اتاق، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی نو.

بست وسترن مونته کارلو

همچنین بخوانید:  معرفی برخی از هتل های ۴ ستاره ونیز در ایتالیا

هتل مارکونی ونیز

یکی دیگر از هتل های سه ستاره و راحت ونیز، هتل مارکونی است که فاصله ی چندانی تا ایستگاه اتوبوس مرکز شهر رومئو و ژولیت ندارد. فاصله ی این هتل با ایستگاه مترو تنها ۱۲ دقیقه می باشد. با اقامت در این هتل می توانید سفری خوش و خاطره انگیز را تجربه نمایید. پرسنل و کارکنان هتل همگی به زبان های انگلیسی، ایتالیایی، مجارستانی، فرانسوی، اسپانیایی، پرتغالی و آلمانی صحبت می کنند.
هتل سه ستاره ی مارکونی ونیز با در اختیار داشتن امکاناتی نظیر تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات حمل و نقل مخصوص، دستگاه فکس و کپی، سالن های کنفرانس در مساحت های مختلف، دسترسی به اینترنت رایگان و پر سرعت، صبحانه در صورت درخواست، دستگاه تنظیم هوا و تصفیه هوا در اتاق، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی نو، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار با پرداخت هزینه، سالن تلویزیون اختصاصی برای سنین بزرگسال و کودک، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سیگار کشیدن ممنوع، پارکینگ عمومی موفق شده است که امتیازی خوب بین هتل های سه ستاره ونیز دریافت کند. اگر قصد دارید تا در این هتل اقامت نمایید، برای پذیرش در هتل مارکونی ساعت ۱۳ بعد از ظهر و برای خروج، می بایست تا ساعت ۱۱ ظهر اقدام نمایید.


هتل وینا ونیز

هتل وینا ونیز هتلی سه ستاره در شهر زیبای ونیز است که با تور ایتالیا می توانید اقامتی راحت را در آن تجربه نمایید. این هتل در منطقه ی خوبی از ونیز واقع شده است که با اقامت در آن می توانید سفری بی نظیر را تجربه کنید. در این هتل امکانات تفریحی، رفاهی خوبی ارائه داده می شود که در خاطرات سفر شما بی تاثیر نخواهد بود. دسترسی مناسب این هتل به مراکز خرید، جاذبه های گردشگری از دیگر امتیازات این هتل به شمار می آید.
هتل وینا ونیز با ارائه ی امکاناتی نظیر دستگاه فکس و کپی، سالن های کنفرانس در مساحت های مختلف، دسترسی به اینترنت رایگان و پر سرعت، صبحانه در صورت درخواست، دستگاه تنظیم هوا و تصفیه هوا در اتاق، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی نو، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، میز پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات حمل و نقل مخصوص، ، روزنامه ی هر روز صبح به زبان های بین المللی، سیگار کشیدن ممنوع، اینترنت پر سرعت و رایگان، سالن های کنفرانس با امکانات مورد نیاز، پارکینگ اختصاصی و عمومی، دوربین های مدار بسته، انبار بار و چمدان، تلفن، میز کار موفق شده است تا به امروز رضایت مهمانان خود را جلب نماید.

هتل وینا ونیز

دی 24, 1397 1:18 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط