معرفی هتل های زیر آب

سفر در دریا بسیار لذت بخش است، حال تصور کنید چه لذت بیشتری خواهد داشت اگر به جایی سفر کنید که بتوانید در زیر آب اقامت کنید.
در دنیا هتل های مختلفی ساخته شده است که بسیاری از آن ها روی آب هستند، اما برخی از این هتل ها زیر آب قرار گرفته اند و دنیایی رنگارنگ زیر آب را برای مسافران نمایش می دهند.
ما در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از هتل های زیبای زیر آب را به شما معرفی کنیم. با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

هتل های زیر آب

هتل کنراد- کشور مالدیو، جزیره ی رانگالی

به جرات یکی از مبدع ترین کشورهایی که در این زمینه پیش قدم است و دیدنی های بسیاری برای ارائه دارد، مالدیو است. در مالدیو هتلی به نام کنراد وجود دارد که به دلیل داشتن رستورانی به نام ” ایتا ” که رستورانی تمام شیشه ای است و در زیر آب قرار گرفته است، مشهور است. همچنین هتل چشم اندازی خیره کننده به اقیانوس هند دارد و کف شیشه ای اتاق های کلبه این امکان را برای مسافران فراهم می آورد که به تماشای ماهی های رنگی بنشینند.

هتل کنراد مالدیو

هتل کنراد مالدیو

هتل مانتا- جزیره ی پمبا در نزدیکی کشور تانزانیا

هتل بعدی زیر آب هتل مانتا است که در جزیره پمبا قرار گرفته است. یکی از هیجان انگیزترین بخش های این هتل، اتاق هایی است که به این هتل متصل نیستند. این اتاق ها همان اتاق های زیر آبی هستند که هر یک جزیره ای شناور اختصاصی هستند و به مسافران امکان خوابید در زیر آب و نور ستارگان را می دهد. مسافران می توانند از نردبان بالا بروند روی سقف حمام آفتاب بگیرند و با نمایی 360 درجه دنیای شگفت انگیز زیر آب را تماشا کنند.

هتل مانتا | هتل های زیر آب

هتل مانتا | هتل های زیر آب

هتل نخل آتلانتیس- امارات متحده ی عربی، دبی

این هتل، هتلی جزیره ای است که روی بزرگترین جزیره مصنوعی یعنی نخل جمیرا قرار گرفته است. در این هتل سوئیت های زیر آبی وجود دارد که حتی حمام های آن از کف تا سقف چشم انداز رو به دریا دارد. همچنین در این هتل دو رستوران زیر آب وجود دارد که به دلیل غذاهای دریایی اش مشهور است.

هتل آتلانتیس دبی

هتل آتلانتیس دبی

در بخش های آتی با ما همراه باشید تا با سایر هتلهای خوب زیر آب در سراسر دنیا آشنا شوید.

اردیبهشت 24, 1397 10:30 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط