معرفی هتل موزارت وین

اتریش کشوری سبز و بسیار زیبا در حوزه ی اروپا است که افراد بسیاری علاقه ی زیادی برای سفر به پایتخت آن, شهر وین دارند. اگر شما نیز رویای سفر به اتریش را در سر می پرورانید, می توانید با تور اروپا پاییز این خواسته ی خود را میسر سازید. برای سفر به اتریش لازم است که اقامت گاه و یا هتلی را از قبل رزرو کنید. در صورتی که می خواهید سفری خاطره انگیز و مقرون به صرفه را تجربه کنید, با ما همراه باشید تا یکی از بهترین هتل های وین را به شما عزیزان معرفی نماییم. هتل موزارت, هتلی 3 ستاره است که قصد داریم اطلاعات درباره ی امکانات وخدمات رفاهی, امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله تا جاذبه های گردشگری را در اختیارتان قرار دهیم.

هتل موزارت وین

همانطور که می دانید این هتل در حوزه ی اروپا و در خوش آب و هوا ترین منطقه ی شهر وین قرار گرفته است. شهر وین شهری زیبا و هنری است.

هتل موزارت وین

امکانات و خدمات رفاهی هتل موزارت وین

این هتل برای رضایت مشتری, امکانات رفاهی بسیاری را در اختیار قرار داده است. لازم به ذکر است که پرسنل این هتل به زبان های اتریشی, اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. هر زمانی که به این هتل مراجعه نمایید, می توانید اتاق رزرو شده ی خود را تحویل بگیرید چراکه میز پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال ارائه ی خدمات است. اگر شما از آن دسته افراد هستید که حیوان خانگی خود را همراه خود به سفر می برید, باید بدانید که این هتل اقمت گاه خوبی برای شما نیست و ورود حیوانات خانگی به داخل آن ممنوع می باشد.

از دیگر امکانات رفاهی هتل می توان سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، سالن تلویزیون، روزنامه ی صبح، خدمات خشکشویی با هزینه ی اضافی و حمل بار را نام برد. کشیدن سیگار در این هتل ممنوع می باشد. اگر احتیاج داشته باشید می توانید اتاقی با گاو صندق درخواست کنید.

امکانات تفریحی هتل موزارت وین

می توانید نوشیدنی های خوشمزه ی این هتل را امتحان کنید. مسافران می توانند از محیط سبز هتل و تراس آفتاب استفاده نمایند. هتل موزارت این امکان را برای شما فراهم می کند که صبحانه ی خود را داخل اتاق میل نمایید.

 

امکانات اتاق های هتل موزارت وین

اتاق های این هتل  دارای طراحی بسیار زیبا می باشد که تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه ی هوای مطبوع هستند. در تمامی اتاق ها تلویزیون های مدرن و مجهز قرار دارد. اتاق ها دارای امکاناات بی نظیری همچون دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز می باشند.

هتل موزارت وین

فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری وین

مدرسه ی اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

مجموعه ی گرابن: این مجموعه ۳٫۷ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.

 

مهر 1, 1397 12:36 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط