معرفی هتل مدر ریزورت (Meder Resort)

هتل مدر ریزورت یکی از بهترین هتل های آنتالیا است. که میتوان برای اقامت به مسافرین این شهر پیشنهاد کرد. از آنجایی که فاصله هتل تا دریا بسیار کم است. حس خوابیدن در میان امواج را میتوان در این هتل تجربه کرد.

در آنتالیا هتل 5 ستاره کم نیست، اما هتلی که کمترین فاصله را تا دریا دارد. فقط هتل Meder Resort است. فاصله هتل تا دریا چیزی در حدود 120 متر است. که آنهم برای پیاده روی تا رسیدن به آب بسیار مناسب است.

meder

meder

علاوه بر دریای نزدیک! این هتل از امکانات بسیار خوبی برای آسایش مهمانان تور آنتالیا برخوردار است. دسترسی راحت هتل به نقاط دیدنی آنتالیا از جمله فواره های دودین، هیراپولیس، کالیچی و موزه باستان شناسی، تیرمیسوس، ساحل کونیالتی، آنتالیا مینی سیتی و غیره، یکی دیگر از نکات مثبت مدر ریزورت است.

228 اتاق لوکس در این هتل برای میهمانان در نظر گرفته شده است و از آنجا که خدمات قابل قبولی ارائه میدهد. همواره باید از قبل اتاق ها را رزرو کرد وگرنه در صورت مراجعه حضوری باید با نا امیدی برگردید.

در رستوران هتل؛ انواع غذاهای محلی و بین المللی. توسط خبره ترین سر آشپزها مهیا و سرو میشود. از مهمترین اقداماتی که جهت رفاه حال کسانی که برای انجام سفر کاری به آنتالیا آمده اند، صورت گرفته سالن کنفرانس است.

سالن کنفرانس مجهز موجود در هتل امکان برگزاری جلسات کاری و سمینارهای شرکتی را فراهم کرده است.

اما همه مواردی که گفته شد یک طرف و حمام سنتی ترکیه ای هم یک طرف ماجراست. این حمام پس از یک روز کاری یا تفریحی میتواند آرامش بخش ترین موردی باشد که میتوان در یک هتل به آن دست یافت.

مرداد 17, 1396 11:44 ق.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط