معرفی هتل قصر خمیر مراکش

مراکش این کشور آفریقایی مقصد توریست های زیادی از سراسر جهان است. کشوری که با دو دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس سواحلی طولانی دارد باید هم گردشگری را به عنوان صنعتی برای درآمد زایی در نظر بگیرد.

امروزه در هر کشوری تور مراکش وجود دارد و سیل عظیمی از گردشگران از هر جای جهان در قالب تور های گردشگری راهی مراکش می کنند.

مراکش

سواحل مراکش

هتل های مراکش هم در سطح خوبی از کیفیت قرار دارند. چراکه هر جا توریست باشد نیازمند هتل و رستوران های مجلل با امکانات رفاهی فراوان هست.

هتل قصر خمیر با داشتن 5 ستاره کیفیتی نام خود را دربین هتل های لوکس مراکش جزو برترین ها به ثبت رسانده است. این هتل با فاصله یک ساعته در جنوب اگادیر (Agadir) قرار گرفته است.

قصر خمیر همانند دیگر هتل های 5 ستاره خدماتی همچو استخر، سونا، ماساژ و … در اختیار مسافرین قرار می دهد. از همه مهمتر در همه جای هتل اینترنت پر سرعت بی سیم در دسترس است.

غذاهایی که در رستورانهای این هتل سرو می شود از تنوع زیادی برخوردارند. از غذاهای محلی گرفته تا هرنوع غذای بین المللی توسط سر آشپزهای خبره برای میهمانان مهیا می گردد.

هتل قصر خمیر مراکش

هتل قصر خمیر مراکش

شاید یکی از جذابیت های هتل قصر خمیر برگزاری کلاس های یوگا در آنجا باشد. این هتل در روزهای تعطیل به مکانی برای گرد هم آمدن دوست داران یوگا مبدل می شود. مربیانی مخصوص یوگا، آب گرم و تغذیه برای برگزاری کلاس های یوگا در این مکان وجود دارند. که در تمام مراحل علاقمندان به یوگا را همراهی می کنند.
کلاس های یوگا در پشت بام هتل برگزار می شوند که محلی ساکت و دنج است.

از سایر ویژگی های این هتل می توان به یک استخر بزرگ اشاره کرد که در حیاط آن قرار گرفته است و اطراف آن را نیز گل های باشکوه پوشانده اند.

اتاق های هتل قصر با نقوش سنتی مراکش مزیین شده اند که زیبایی خاصی به اتاق ها بخشیده است.

اردیبهشت 19, 1396 2:44 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط