معرفی هتل سلطانیا، استانبول

اگر میخواهید یک سفر سلطانی را تجربه کنید. بهتر است در زمان تصمیم گیری برای سفر به ترکیه، دست و دلبازتر باشید. و قیمت تور استانبول را کمی بالاتر در نظر بگیرید و در هتل لوکس سلطانیای استانبول جا رزرو کنید.

هرچند قیمت این هتل گران است، اما خدمات بینظیرش برای یک سفر لاکچری ارزش چنین مخارجی را دارد.

هتل سلطانیا

هتل سلطانیا

هتل سلطانیا هتلی بسیار لوکس برای کسانی که میخواهند اقامتی خاص و اشرافی داشته باشند مناسب است. این هتل چهار ستاره یکی از ده هتل برتر از نگاه توریست ها و گردشگران تور استانبول بوده و باتوجه به اسمش امکانات و خدمات بسیار مناسبی برای میهمانان خود دارد.

کارکانان هتل به ربانهای انگلیسی، اسپانیایی، عربی، ترکی و فارسی میتوانند صحبت کنند. این یکی از مزایاست که بهترین ارتباط را میتوان با کارکنان برقرار کرد.

خدمه هتل در هر ساعت از شبانه روز به میهمانان خود خدماتی مثل اتوشویی، نگهداری از کودکان، صرافی، تبدیل ارز، پارکینگ، اینترنت رایگان، آرایشگاه، صندوق امانات، کرایه اتومبیل و … ارائه میدهند.

این هتل 43 اتاق مجلل دارد. برای هر اتاق نام یکی از زنان امپراطوری عثمانی را نهاده اند. و دکوراسیونی به سبک اتاق های قصر عثمانی دارند. اقامت در این هتل همان حس سلطان بودن را به شما میدهد.

هتل سلطانیا استانبول

هتل سلطانیا استانبول

هرکدام از این اتاق های تاریخی به امکاناتی مثل تلوزیون، تلفن، میز تحریر، حمام، اینترنت وایرلس رایگان، سیستم گرمایشی و سرمایشی و لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان مجهز هستند. نظافت اتاق ها روزانه و سرویس دهی ها شبانه روزی انجام میشود. امکان سرو صبحانه در اتاق وجود دارد.

امکانات تفریحی هتل سلطانیا استانبول استخری سرپوشیده به همراه سالن اسپا و ماساژ، آبگرم، سونا و جکوزی، حمام های معروف فنلاندی، اجاره دوچرخه و … میباشد.

آذر 14, 1396 12:41 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک
برچسب ها برچسب ها: , ,

Comments are closed here.

مطالب مرتبط