معرفی هتل رز ریحان «Rose Rayhaan» دبی

با نزدیک تر شدن به تابستان و تعطیلی مدارس بسیاری از دوست داران گردشگری برای همراه شدن با تور دبی تابستان 96 برنامه ریزی میکنند. مساله اقامت که یکی از مهمترین مسائل سفر است در صورتی که با تور همراه نباشید گاهی دردسر ساز میشود.

یکی از گزینه هایی که برا اقامت در دبی خودنمایی میکند هتل رز ریحان است. این هتل که مرتفع ترین هتل دبی هم هست بسیار مناسب است برای اقامتی چند روزه!

هتل رز ریحان

هتل رز ریحان

این هتل با داشتن 72 طبقه و ارتفاعی معادل 333 متر بلندترین هتل جهان بشمار میرود و جالبتر آنکه نامش هم در کتاب رکورد های گینس به ثبت رسیده است.

هتل رز ریحان 462 اتاق دارد که در این 72 طبقه تقسیم شده اند. یکی از مزیت های بزرگ «رز ریحان» دسترسی آسان آن به مراکز عمده تجاری، تفریحی و خرید دبی است.

بلندترین برج جهان «برج خلیفه» در نزدیکی این هتل ساخته شده که خودش یکی از عجایب و جاذبه های توریستی دبی است. نزدیک بودن به ایستگاه های مختلف مترو و اتوبوس و … از دیگر مزیت هتل ریحان است.

مرکز خرید دبی مال هم در نزدیکی هتل واقع شده. این مرکز که هم جایی برای خرید است و هم مکانی برای پرداختن به انواع و رزش های زمستانی از جمله اسکی و اسنوبورد است. با ورود به این سالن سر پوشیده برفی احساس رفتن به آلاسکا به شما دست خواهد داد.

از لحاظ قیمت هم باید گفت برای مسافران با هر توان مالی هتل رز ریحان اتاقی دارد که در اختیارش بگذارد.

Rose Rayhaan

Rose Rayhaan

لابی با پذیرش و چک اوت ٢۴ ساعته، صندوق امانات، صرافی، آسانسور و سلمانی دارد. رستوران، دسترسی به اینترنت و شبکه ی بی سیم، خدمات خشک شویی و سرو غذا در اتاق و پارکینگ از جمله خدمات هتل رز ریحان هستند.

از دیگر امکانات هتل رز ریحان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

باشگاه ورزشی با امکانات کامل همراه با مربی شخصی در صورت درخواست، استخر روباز برای بزرگسالان و کودکان، سونا، جکوزی، اتاق بخار و ماساژ، فروشگاه و همچنین تفریحات خارج از هتل مانند بیابان گردی یا سافاری

خرداد 6, 1396 2:08 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط