تور استانبول با هتل دیاموند سیتی استانبول

اگر مایلید تا تور ترکیه تابستانی 97 را خریداری کنید و به استانبول سفر کنید، حتما خوب است که با هتل های استانبول آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای سفر به استانبول خود داشته باشید.

در استانبول هتل های مختلفی وجود دارد، هتل هایی که هر کدام با ویژگی هایی که دارند می توانند برای مسافران دلچسب باشند.

در رزرو تور استانبول ، اگرمایلید هتلی با قیمت مناسب رزرو کنید ، هتل های استانبول در منطقه آکسارای می توانند توجه تان را به خود جلب کنند . منطقه آکسارای استانبول برای اغلب مسافرینی که به استانبول سفر می کنند، نامی آشنا است این منطقه با بافت قدیمی اش، جزو قدیمی ترین مناطق شهر استانبول به حساب می آید. در منطقه آکسارای استانبول هتل ها و مغازه های زیادی واقع شده است و اغلب هتل های سه ستاره استانبول در این منطقه هستند. برای خرید تور استانبول، هتل سه ستاره دیاموند سیتی استانبول را فراموش نکنید.

معرفی هتل دیاموند سیتی استانبول

هتل دیاموند سیتی استانبول در منطقه آکسارای و در ناحیه  اروپایی استانبول قرار گرفته است .هتل در مجموع ۴۴ اتاق دارد. مسافرینی که این هتل را انتخاب کرده اند دسترسی به مراکز خرید استانبول و  بازارهای لاله لی و آکسارای برایشان بسیار راحت خواهد بود. بوتیک ها و مغازه های سنتی زیادی هم در کوچه های اطراف هتل وجود دارد. رستوران این هتل نیز با انواع غذاهای ترکی لذیذ، از میهمانان پذیرایی می کند. هتل بسیار تمیز است و به زیبا چیده شده است. استخر هتل جای خوبی برای استراحت و آرامش بعد از گشت زدن در شهر می باشد.
این هتل دارای فضای مناسب برای استراحت و مطالعه روزنامه روزانه است. درسترسی به اینترنت بی سیم وای فای در تمام بخش های هتل به صورت رایگان امکان پذیر است. رسپشن هتل به صورت 24 ساعته فعال است و به خوبی می تواند به سوالات گردشگری مسافران پاسخگو باشد.
اتاقهای هتل دنج بوده و به زیبایی چیده شده اند. تمامی اتاق ها دارای تخت های طبی راحت، تلویزیون با شبکه های ماهواره، حمام، سرویس بهداشتی ، مینی بار و گاوصندوق هستند. در صورت تمایل، مهمانان می توانند غذا یا صبحانه خود را در اتاق میل کنند. همچنین هتل می تواند برای رفت و آمد راحت در شهر، تاکسی سرویس در اختیار مهمانان قرار دهد. برای رزرو بلیط و تورهای داخل شهری نیز می توان روی رسپشن هتل حساب کرد.

Diamond city hotel istanbul

Diamond city hotel istanbul

Diamond city hotel istanbul

مرداد 18, 1397 11:13 ق.ظ نوشته شده توسط : صبا نقیبی

Comments are closed here.

مطالب مرتبط