معرفی هتل جامبو گست هاوس

زمستان فصل سفر به آفریقاست. کشورهایی مثل مراکش و آفریقای جنوبی به جز زمستان سفری داغ و آتشین برایتان رقم میزنند. بهترین فصل سفر به آفریقا زمستان است.

اگر همین یک دلیل برای خرید تور آفریقای جنوبی در زمستان کافی بود. بهتر است هتلی 5 ستاره هم در این کشور معرفی کنیم تا فکر نداشتن سرپناه مناسب در این کشور از اشتیاق تان نکاهد.

جامبو گست هاوس “Jambo Guest House”

Jambo Guest House

هتل 5 ستاره آفریقای جنوبی

میهمان پذیر 5 ستاره و مجلل Jambo، در دامنه تپه Hill و در مجاورت مرکز پر رفت و آمد منطقه Green Point واقع و بهشتی آرام و پر نعمت را برای میهمانان خود فراهم آورده است.

میهمان پذیر که در قلب شهر Cape Town قرار گرفته، خدمات مجللی را به میهمانان خود ارائه میدهد. میهمانان میتوانند در جکوزی به استراحت پرداخته، در باغ سر سبز هتل تفریح کنند. و یا در تریا به صرف نوشیدنی مشغول شوند.

صاحبان هتل با خوشنودی میهمانان را در ترتیب دادن بازدیدها، سفرها و رفت و آمدهایشان یاری میرسانند. این میهمان پذیر با برگزاری نمایشگاه های هنری، در نشر آثار هنرمندان بومی و تشویق آنان تلاش میکند.

میهمانان میوانند پس از سپری کردن یک روز مهیچ و تماشایی، در اتاقهای لوکس هتل به استراحت پرداخته و یا در کنار تالاب Koi به مطالعه مشغول شوند. تمامی اتاقها به شیوه متفاوت دکور بندی شده تا رفاه میهمانان را تضمین نمایند.

Jambo Guest House

Jambo Guest House

آذر 11, 1396 1:14 ب.ظ نوشته شده توسط : آربروسک

Comments are closed here.

مطالب مرتبط