معرفی هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر

هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر یکی از بهترین هتل های 4 ستاره است که پیاده تنها دو دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل در قلب شهر ازمیر قرار دارد. این هتل دارای سوئیت های مجهز, تلویزیون ها صفحه تخت و یخچال است. با ویکی هتلز همراه باشید تا امکانات رفاهی, تفریحی, موقعیت مکانی و امکانات اتاق ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر
خدمات رفاهی هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر

سوپر ماکتی مجهز در نزدیکی هتل قرار دارد که برای خرید می توانید به آن مراجعه نمایید. د رتمامی بخ های این هتل اینترنت رایگان در دسترس قرار دارد. اگر با وسیله ی نقلیه شخصی خود به ازمیر سفر کرده باشید می توانید از پارکینگ اختصاصی آن استفاده نمایید. احتیاجی به رزرو قبلی نیز ندارید.
تمامی پرسنل و کارکنان هتل به زبان های ترکی و انگلیسی و عربی صحبت می کنند. امکانات مجموعه شامل مواردی مانند سرویس خشک شویی و کرایه اتومبیل می شود. اتاق ها ساعت ۱۴ عصر در اختیار شما قرار خواهد گرفت و برای پس دادن آن تا ساعت ۱۲ ظهر زمان خواهید داشت.
از دیگر امکانات این هتل می توان به سرویس شاتل با پرداخت هزینه, شاتل فرودگاه با پرداخت هزینه, فروش بلیط وسایل حمل و نقل عمومی, تهویه هوای مطبوع, کرایه خودرو, نهار بسته بندی, محوطه مخصوص سیگار, فروشگاه, پارکینگ رایگان, اتاق های سیگار ممنوع, گاو صندق, خدمات برای افراد دارای محدودیت های حرکتی, امکانات ویژه, روزنامه, خدمات خشکشویی و اتوشویی با پرداخت هزینه, خدمات برگزاری عروسی, ویلچر, پذیرش سریع و پاسخگویی پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.

امکانات اتاق های هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر

این هتل دارای امکانات بی نظیری برای جلب رضایت مشتری می باشد. از امکانات اتاق های این هتل می توان مینی بار، تلویزیون صفحه تخت، دوش حمام، گاو صندوق، تلفن، دستگاه تهویه هوای مطبوع، سشوار، اتو، آشپرخانه مجهز، رادیو، یخچال، میز، تجهیزات اتو کردن، محل نشستن، دستگاه پخش سی دی و دی وی دی، دستشویی، توالت، سیستم گرمایشی، رختکن، دمپایی، ورودی شخصی، کاناپه، عایق بودن در برابر صدا، سیستم بیدار باش، محصولات نظافت و کمد لباس نام برد.

هتل تمپو رزیدنس کامفورت ازمیر
فاصله ی هتل تا جاذبه های ازمیر

کادیفه قلعه: تنها ۱۰۰۰ متر از هتل دورتر است که با ۱۵ دقیقه پیاده روی به آنجا خواهید رسید. با تاکسی ۷ دقیقه ای می رسید.
موزه ازمیر آگورا: ۱ کیلومتر راه است که تاکسی شما را ۷ دقیقه ای به آنجا می رساند و پیاده ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
میدان کومهوریت: این میدان ۷ کیلومتر تا هتل فاصله دارد که با ۲۵ دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. تاکسی شما را ۹ دقیقه ای خواهد رساند.
استادیوم آلساناک: تا هتل ۸ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید، ۱۰ دقیقه و اگر پیاده بروید حدودا ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
موزه آتاتورک: ۸ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۵ دقیقه ای و پیاده ۲۸ دقیقه ای به آنجا می رسید.
مرکز خرید کوناک پیر: ۹ کیلومتر دورتر از هتل است که با تاکسی طی ۱۳ دقیقه به آنجا خواهید رسید. پیاده هم ۲۷ دقیقه طول می کشد.
برج ساعت ازمیر: تا هتل شما ۲ کیلومتر فاصله دارد که تاکسی شما را ۱۲ دقیقه ای به آنجا می رساند. اگر ترجیح می دهید که پیاده بروید، باید ۲۸ دقیقه در راه باشید.
میدان کوناک: ۱ کیلومتر با شما فاصله دارد. تاکسی بعد از ۸ دقیقه شما را خواهد رساند. پیاده هم ۲۸ دقیقه طول می کشد.

شهریور 24, 1397 1:19 ب.ظ نوشته شده توسط : هلیا هشیار

Comments are closed here.

مطالب مرتبط